„Google“ turi gerų naujienų laikrodžių savininkams: naujosios „Wear OS 3“ funkcijos pasieks ir senesnius įrenginius

„Google“ turi gerų naujienų laikrodžių savininkams: naujosios „Wear OS 3“ funkcijos pasieks ir senesnius įrenginius

Lukas Snarskis

2021-08-16, 14:55

„Google“ pranešė, kad kelios „Wear OS 3“ operacinės sistemos funkcijos pateks į „Wear OS 2“ sistemą naudojančius įrenginius. Tai apima patobulintą pranešimų siuntimo programą, trečiųjų šalių išklotines ir išplėstinį „Google Pay“ atnaujinimą. Oficialiame įraše, „Google“ pareiškė, kad šios naujos funkcijos bus įtrauktos į esamus „Wear OS 2“ laikrodžius per keletą ateinančių savaičių.

Naujausia „Wear OS 3“ platforma sukurta bendradarbiaujant su Pietų Korėjos gigante „Samsung“. Ši sistema buvo pristatyta Korėjos prekės ženklo „Galaxy Watch 4“ ir „Watch 4 Classic“ oficialiame renginyje „Unpacked“. Naujoji „Wear OS 3“ turi daugybę kosmetinių ir funkcinių pakeitimų, įskaitant naują „YouTube“ muzikos programą, atnaujintus „Google Maps“ žemėlapius, „Messages“, trečiųjų šalių „Tiles“ palaikymą ir platesnį „Google Pay“ atnaujinimą.

Su šiomis naujomis funkcijomis „Google“ „Wear OS“ platforma pagaliau atrodo pasirengusi varžytis su „Apple Watch“ serija. Tačiau „Google“ atskleidė, kad tik „Snapdragon Wear 4100“ pagrindu pagaminti laikrodžiai, tokie kaip „Mobvoi TicWatch Pro 3“ ir „TicWatch E3“, bus atnaujinti į naujausią „Wear OS 3.“. Nenuostabu, kad senesne „Snapdragon 3100“ varomų „Wear OS“ išmaniųjų laikrodžių savininkai šios geros naujienos visgi nesulaukė.

Laimei, tiems, kurių laikrodžiai naudoja „Wear OS 2“, paieškos milžinas nusprendė pateikti bent keletą naujų funkcijų. Kai šis naujinimas bus paskelbtas, programa „Žinutės“ pagaliau leis vartotojams atsakyti į tekstą tiesiai iš savo laikrodžio ekrano. Kaip naujo atnaujinimo dalis, „Tiles“ funkcija bus išplėsta ir į trečiųjų šalių programas. Tiems, kurie nežino, „Tiles“ leidžia vartotojams patikrinti informaciją, pvz., Orų prognozę ar laikmatį, įprastu braukiamuoju judesiu.

Galiausiai „Google Pay“ programa įgaus naują dizainą ir bus papildyta net 16 šalių, įskaitant Belgiją, Braziliją, Čilę, Kroatiją, Čekiją, Daniją, Suomiją, Honkongą, Airiją, Naująją Zelandiją, Norvegiją, Slovakiją, Švediją, Taivaną , Ukraina ir JAE. „Google“ atsisakė kelių funkcijų, tokių kaip „YouTube“ muzikos programa ir nuoseklios navigacijos funkcija „Google Maps“ žemėlapiuose.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas