Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Huawei” netrukus pristatys „Watch 3” laikrodį: bus išmanesnis, nei bet kada anksčiau

„Huawei” netrukus pristatys „Watch 3” laikrodį: bus išmanesnis, nei bet kada anksčiau

Ignas Petrikonis

2021-04-07, 19:05

„Huawei”, spaudžiama JAV sankcijų, patiria sunkumų gamindama išmaniuosius telefonus, todėl yra priversta kur kas smarkiau susikoncentruoti į kitų kategorijų įrenginius, tokius kaip ausines ir išmaniuosius laikrodžius. Būtent dėl šios priežasties pastarieji sulauks kaip niekada didelio atnaujinimo - bendrovė ruošia itin išmanų „Huawei Watch 3” laikrodį.

Kinijos socialiniame tinkle „Weibo” gerai žinomas informacijos nutekintojas „Peng Peng Jun arrives” pasidalino „Watch 3” vartotojo sąsajos nuotrauka, kuri byloja apie didelį atnaujinimą. Jo teigimu, „Huawei” priėmė sprendimą šiek tiek pakeisti savo laikrodžių linijos prioritetus ir sutelkti daugiau dėmesio į išmanias funkcijas - „Watch 3” atsisakys „GT” prierašo pavadinime ir taps 2015 metais pasirodžiusio „Watch 2” su „Google Wear OS” operacine sistema įpėdiniu.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

210407-180155

„Watch 3” bus diegiama visavertė „Harmony OS” operacinė sistema, kuri palaikys daug trečiųjų šalių programėlių - tai yra bene didžiausias dabartinių „Watch GT” savininkų nusiskundimas. Tikėtina, jog laikrodyje dėl šios priežasties bus montuojamas spartesnis lustas. Paskalos taip pat mini eSIM kortelės palaikymą, kuri leis įrenginio savininkams naudotis internetu ir atsiliepti į skambučius, net ir šalia neturint telefono.

montre03

Žinoma, tokios reformos pareikalaus aukų. „Huawei Watch 3” baterija nebetarnaus 2 savaičių, kaip „GT” serijos laikrodžių, tačiau, šaltinio teigimu, produkto ištvermė vis tiek bus priimtina.

Prognozuojama, jog „Huawei Watch 3” pasirodys jau šių metų gegužę. Dizainas ir kaina kol kas nežinomi.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas