Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Huawei Watch GT2” konkurentas? „OnePlus” laikrodis kainuos visai nedaug

„Huawei Watch GT2” konkurentas? „OnePlus” laikrodis kainuos visai nedaug

Ignas Petrikonis

2021-03-23, 09:00

Kol technologijų pasaulio bendruomenė sulaikiusi kvapą šiandien laukia naujojo „OnePlus 9” pasirodymo, prieš pat pristatymą nutekėjo tai, kas aktualu šiek tiek mažesnei, bet taip nemažai grupei žmonių - „OnePlus” išmaniojo laikrodžio kaina.

Patikimumu garsėjantis informacijos nutekintojas iš Indijos Ishan Agarwal vakar pranešė sužinojęs, kiek „OnePlus Watch” kainuos Europoje. Turbūt žvelgdami į „Apple” ar „Samsung” išmaniųjų laikrodžių kainas tikėtumės, jog konkurentas iš „OnePlus” stovyklos kainuos jei ne 300 eurų, kaip jie, tai bent jau 200. Tačiau Ishan atskleidė, kad suma bus dar kuklesnė - ji Senajame žemyne sieks vos 150 eurų. Spėjama, kad Azijos regionuose skaičiai gali būti netgi dar mažesni.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

210323-003051

Tai natūraliai lems, jog „OnePlus Watch” konkuruos su stebėtinai stiprias pozicijas Europoje užsiėmusia „Huawei Watch GT2” serija, kurios pigiausi atstovai kainuoja panašią sumą. Žinoma, toks kainos laiptelis pasiektas ne kažkokiais magiškais būdais, o šiek tiek aukojant išmanumą. Kaip ir jo „Huawei” varžovai, „OnePlus Watch” neturės tiek daug išmaniųjų funkcijų, kaip „Apple Watch” ar „Galaxy Watch3”, ir vietoje to susikoncentruos tik į pačias svarbiausias sritis.

Kalbant apie patį laikrodį, ganduose minima, jog jis bus siūlomas dviejų variantų - standartinio ir turinčio eSIM kortelę (gebės savarankiškai prisijungti prie 4G tinklo). Pirkėjai taip pat galės rinktis iš juodos ir sidabrinės spalvų. Deja, bent jau dabartinės žiniomis, gamintojas ruošiasi gaminti tik vieną laikrodžio dydį - 46mm skersmens, kas reiškia, jog šis prietaisas netiks mažesnių riešų savininkams ir daugeliui dailiosios lyties atstovių.

210323-003030

Priekinėje įrenginio dalyje išvysime didelį 1,28 colio įstrižainės AMOLED ekraną, kuris bus apvalios formos. „OnePlus Watch” pagrindiniu prioritetu laikys fizinės veiklos sekimą, todėl pirkėjai galės rinktis daugiau nei iš 110 skirtingų treniruočių režimų, prietaisas galės matuoti kraujo prisotinimą deguonimi ir pulsą. Visgi nepamirštos ir pagrindinės išmaniosios funkcijos - vartotojai galės sekti miegą, atsiliepti į skambučius, matyti pranešimus iš telefonų, valdyti muzikos grojimą, persikelti dainas į vidinę 4GB atmintį ir jų klausytis prie laikrodžio prijungus belaides ausines.

Kol kas nežinoma, ar laikrodis Europoje pasirodys iškart po „OnePlus 9” serijos debiuto, tačiau tai išsiaiškinsime jau po keleto valandų.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas