Išmanusis laikrodis moderniai moteriai: kokiomis funkcijomis nustebins?

Išmanusis laikrodis moderniai moteriai: kokiomis funkcijomis nustebins?

Pranešimas spaudai

Išmaniųjų laikrodžių rinkai užtikrintai plečiantis, įtikti skirtingiems vartotojų poreikiams darosi vis sudėtingiau. Todėl gamintojai nuolat stengiasi tobulinti esamas funkcijas ir diegti naujas. Dėl šios priežasties vis populiarėja prietaisai, skirti specifinei auditorijai. Jau kuris laikas girdime apie išmaniuosius laikrodžius skirtus specialiai vaikams, senjorams ar bėgikams. Naujausias šios krypties pavyzdys – tai išmanūs laikrodžiai, pritaikyti moterims. Tad kuo jie ypatingi ir kaip palengvina kasdienybę?

„Dauguma išmaniųjų laikrodžių siūlo sveikatai naudingas funkcijas, padedančias tiek sporto, tiek poilsio metu. Tačiau naujausieji išmaniųjų laikrodžių modeliai suteikia ne vieną naujovę, ypač praversiančią aktyvų gyvenimo būdą palaikančioms moterims. Jau baigėsi laikai, kai išmanieji laikrodžiai pasižymėjo išskirtinai sportiniu dizainu ir guminėmis apyrankėmis – nuo šiol prietaisai ne tik funkcionalūs, bet ir elegantiškos išvaizdos. Todėl artimiausioje ateityje moterys išmaniuosius laikrodžius vertins vis labiau, o gamintojai ir toliau siūlys jų poreikius atliepiančius sprendimus“, – teigia „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje Urtė Eidžiūnaitė.

Ekspertė dalinasi 3-mis išmaniųjų laikrodžių teikiamais privalumais, kurie ypatingai pravers kiekvienai moteriai:

Sveikatos stebėjimas

Šiandien daugelis mūsų gyvena skubėjimo ritmu, todėl laiko sau lieka vis mažiau. Profilaktiškai sveikatą tikrintis patartina kasmet, tačiau, norint geriau jaustis ir save suprasti, būtina nuolat stebėti bendrą kūno sveikatą.

„Kad geriau pažintume savo kūną ir laiku atlieptume jo poreikius, turime žinoti kaip jis jaučiasi ramybės būsenoje bei kaip reaguoja į įvairius dirgiklius. Šią užduotį išsprendžia sveikatos stebėsenos funkcijos įdiegtos daugumoje išmaniųjų laikrodžių. Išmanūs laikrodžiai siūlo visą parą trunkantį kūno stebėjimą: širdies darbą, miego kokybę bei kraujo prisotinimą deguonimi. Be to, naujausieji iš jų gali pasiūlyti ir elektrokardiogramos (EKG) funkciją, nurodančią svarbiausius širdies rodiklius“, – komentuoja U. Eidžiūnaitė.

Sporto funkcijos

Norint kuo ilgiau džiaugtis jaunyste ir išlikti sveikiems, sportas turi tapti kasdienybės dalimi. Jau seniai žinoma, kad sportas stiprina širdį, gerina kraujotaką ir kitaip teigiamai veikia mūsų kūnus. Norint pradėti sportuoti ar pasiekti užsibrėžtų tikslų išmanusis laikrodis nėra būtinas, bet procesą stipriai palengvina.

„Prasidedant vasaros sezonui dauguma savo kūnų besirūpinančių žmonių jau būna pavargę nuo sporto salių ir traukia į gamtą mėgautis saulės spinduliais. Nors dar visai neseniai daugelis sportininkų rinkosi bėgimą, dėl jo paprastumo ir prieinamumo, tačiau vis sparčiau populiarėja įvairios vandens sporto pramogos: vandenlenčių sportas ar laisvasis nardymas. Norintys labiau tobulėti ir kiek įmanoma sumažinti galimas rizikas į pagalbą pasitelkia išmaniuosius įtaisus. Pavyzdžiui, naujasis „Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ palaiko laisvojo nardymo režimo funkciją, kuri ne tik pateikia duomenis apie nardymo gylį ir laiką, bet ir įspėja apie potencialius pavojus“, – sako U. Eidžiūnaitė.

Išskirtinis dizainas

Naujieji išmanūs laikrodžiai pasižymi elegancija ir universalumu, todėl leidžia juos priderinti prie įvairių stiliaus pasirinkimų bei progų.

„Kiekvienas iš mūsų išsiskiriame savo stiliumi ir pasaulėžiūra, todėl dinamiškas ir prie visko derantis išmanusis laikrodis yra tikras privalumas. Modernūs išmanieji laikrodžiai siūlo platų ciferblatų pasirinkimą, leidžiantį rinktis iš statiškų ir interaktyvių ekrano fonų. Ciferblatą lengva pakeisti, todėl kiekvienas vartotojas atras jį džiuginantį variantą. Be to, tai suteikia papildomą džiaugsmą, nes laikrodį galima derinti prie vakaro suknelės ar kitų aksesuarų“, – nurodo U. Eidžiūnaitė.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Huawei
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Tyro

Visos minėtos funkcijos yra universalios. Apie kituose modeliuose tikrai moteriškas funkcijas šis straipsnis nerašo - tai ir moters ciklų stebėjimas ir pan. O čia visiškai universalios funkcijos, net ir tas ciferblato keitimas kaip visuose.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas