Laikrodžiai

Kaip pakrauti išmanųjį laikrodį?

Šiais laikais išmanieji laikrodžiai vis dažniau pakeičia klasikinius jų modelius. Tokie prietaisai leidžia stebėti savo aktyvumą, bendrą savijautą, miegą ir kitus panašius rodiklius bei gali duoti naudingų patarimų, kaip pagerinti gyvenimo kokybę.

Kaip pakrauti išmanųjį laikrodį?

Visgi, kaip ir daugelį kitų prietaisų, šiuos taip pat turėsite įkrauti – šį kartą aptarsime išmaniųjų laikrodžių pakrovimo būdus ir pasidalinsime patarimais, kaip tausoti jų baterijas.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Išmaniųjų laikrodžių pakrovimo būdai

Dažniausiai išmaniuosius laikrodžius galima pakrauti šiais būdais:

  • Išmanaus laikrodžio pakrovėjas. Tai – pats populiariausias šių aksesuarų pakrovimo būdas, kurį palaiko kiekvienas išmanusis laikrodis. Tiesa, kai kurie iš jų yra dedami ant specialaus pagrindo – jie dažniausiai turi kelis kaiščius, kuriuos reikia suderinti su laikrodžio galinėje pusėje esančiais kaiščiais. Tuo tarpu kiti yra aprūpinti specialia jungtimi, į kurią kišasi neretai komplektacijoje esantis laidas. Tačiau abiem atvejais kitas įkroviklio galas yra prijungiamas prie kompiuterio USB jungties arba įkišamas į pakrovėjo bloką ir tuomet jungiamas į elektros lizdą.
  • Belaidžiai pakrovėjai. Jei savo išmanųjį telefoną kraunate naudodami belaidį pakrovėją, didelė tikimybė, kad jį galėsite pritaikyti ir laikrodžiui. Renkantis tokius pakrovėjus, juos reikia suderinti su telefonu, tačiau kadangi laikrodis derinamas prie šio prietaiso, papildomų nesklandumų neturėti kilti. Tiesa, reikės įsitikinti, ar tokia stotelė turi laikrodžiui pritaikytą laikiklį. Tuomet sistema bus labai panaši, kaip ir aptarta prieš tai, tačiau skirtumas tas, jog tokio pakrovėjo nereikės prijungti prie maitinimo šaltinio – jį galėsite laikyti bet kurioje patogioje vietoje.
  • Jūsų išmanusis telefonas. Toks krovimo būdas galimas tuo atveju, jeigu Jūsų telefonas palaiko belaidį energijos bendrinimą. Įjungus šią funkciją, laikrodį reikėtų uždėti ant telefono galinės dalies centro. Tiesa, reikėtų turėti omenyje, kad kraudami laikrodį tokiu būdu, tuo pačiu eikvojate telefono bateriją, tad toks sprendimas gali būti pasitelkiamas skubiais atvejais arba tuomet, jei išmanusis yra įkrautas pakankamai.

Kaip taupyti išmanaus laikrodžio bateriją?

Retai kada išmaniuosius laikrodžius reikia krauti kiekvieną vakarą – dažniausiai jie aprūpinami pakankamai solidžiomis baterijomis. Dėl šio aspekto ypač pagarsėję Garmin kompanijos siūlomi aksesuarai – spauskite čia, jeigu norite juos apžiūrėti. Visgi, jeigu išmanusis laikrodis turi talpią bateriją, tačiau veikia ženkliai mažiau, nei žada gamintojai, verta patiems šiek tiek pakoreguoti savo įpročius.

Pavyzdžiui, daug energijos eikvoja GPS naudojimas. Tiesa, norint sekti fizines veiklas, be tokios funkcijos išsiversti būtų sunku, tačiau reikėtų įsitikinti, ar ji iš tiesų yra įjungta tik tuomet, kai pradedate atitinkamus užsiėmimus. Energiją galėsite taupyti ir tuomet, jeigu muziką ar kitą turinį parsiųsite iš anksto – tuomet laikrodžiui nereikės eikvoti savo resursų stengiantis jį ištransliuoti tiesiogiai. Kadangi prie laikrodžio prijungiamos ir Bluetooth ausinės, kurios taip pat eikvoja bateriją, atsisakius tiesioginio transliavimo, bus galima šiek tiek optimizuoti energijos išteklius.

Baterijos energijos prireiks ir iš telefono ateinantiems pranešimams, ir ryškiaspalviam ekranėliui. Žinoma, nereikėtų visko minimalizuoti iki tokio lygio, kad išmanusis laikrodis nebeatliktų savo pagrindinių funkcijų ar taptų nuobodus, tačiau tam tikrus žingsnius tikrai galima atlikti. Pavyzdžiui, galbūt pakanka vidutinio lygio ekrano apšvietimo, o kai kurie pranešimai iš telefono Jums yra visiškai nereikalingi. Šiuos prietaisus galima pritaikyti asmeniniams poreikiams, tad turėtumėte tuo pasinaudoti.

Akivaizdu, kad išmanaus laikrodžio pakrovimas nesukels jokių nepatogumų, tačiau jeigu esate nusiteikę juo naudotis intensyviai, verta paieškoti talpesnę bateriją turinčių modelių. El. parduotuvėje Pigu.lt Samsung išmanieji laikrodžiai ir kitų gamintojų siūlomi prietaisai nustebins plačiu pasirinkimu ir geromis kainomis – čia tikrai surasite sau tinkantį aksesuarą.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas