Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Laukia daugybė pokyčių: štai kaip atrodys naujasis „Huawei” laikrodis

Laukia daugybė pokyčių: štai kaip atrodys naujasis „Huawei” laikrodis

Ignas Petrikonis

2021-06-01, 11:00

„Huawei” neseniai paskelbė birželio 2 dieną pristatysianti nuosavą „Harmony OS” operacinę sistemą, kuri pakeis „Android” ir veiks praktiškai visuose jos gaminamuose įrenginiuose. Spėjama, kad renginio metu Kinijos milžinė taip pat pristatys naujus telefonus, planšetes ir, žinoma, laikrodžius, kurių laukia nemažai lietuvių.

Slapta darytos „Huawei Watch 3 Pro” laikrodžio nuotraukos vakar pasirodė internete ir praskleidė paslapties šydą. Nors iš pateiktų nuotraukų matyti, kad gamintojas liko prie apvalios ekrano formos. išorinių pokyčių visai nemažai.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

614371b8-98c3-4b6c-a1a6-e32a9557cbc8-768x1024

Į akis krenta tai, kad „Watch 3 Pro” dešiniajame šone turi besisukančią karūnėlę, kur gali veikti ir kaip mygtukas - panašiai kaip „Apple Watch”. Po ja matomas antras iš korpuso neišsikišantis klavišas. Taip pat pastebima, kad bendrovė perėjo prie minimalistiškesnio dizaino, atsisakiusi nereikalingų dizaino detalių ir visą dėmesį sutelkė į ekraną.

Visgi didžiausias pokytis, kurį išduoda nutekintos nuotraukos - ant įrenginio dėžutės besipuikuojantis „Powered by HarmonyOS” užrašas, žymintis, kad laikrodyje veiks naujoji gamintojo sukurta operacinė sistema. Būtent dėl jos suteikiamo papildomo išmanumo „Huawei” atsisakė pastaraisiais metais laikrodžių pavadinimuose naudoto „GT” ženklo, žyminčio sportinę klasę.

494cb89e-2ce1-43f7-9e96-7f1c7928deb6

Manoma, kad „HarmonyOS” leis vartotojui laikrodyje diegti kur kas daugiau įvairių programėlių, pavyzdžiui, žemėlapių, suteiks galimybę atsakyti į susirašinėjimo programėlių pranešimus ir, galimai, įvairių naujų funkcijų.

Kol kas daugiau informacijos apie „Huawei” laikrodį ir jo kainą nežinoma, tačiau laukti liko vos viena diena - tada viską ir sužinosime.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas