Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Laukiamiausia pavasario naujovė: išmanusis laikrodis „Venu 2“

Laukiamiausia pavasario naujovė: išmanusis laikrodis „Venu 2“

Ignas Petrikonis

2021-04-23, 16:00

Šiandien pasirodė naujausias „Garmin“ išmanusis laikrodis – „Venu 2“ ir „Venu 2S“. Universalaus išmaniojo pagalbininko tikslas yra padėti jų naudotojams padaryti savo kasdienį gyvenimą malonesnį ir sveikesnį. Naujos sveikatos ir miego stebėjimo funkcijos suteiks galimybę naudotojams geriau suprasti, kokia yra jų savijauta bet kuriuo dienos metu. Įdiegtos taikomosios sporto programos, kurių daugiau nei 25, suteiks galimybę treniruotis individualiai, nes suteikiama informacijos apie raumenų grupes, kurios yra treniruojamos atliekant pratimus, visa informacija – išmaniajame laikrodyje. Stilingas, bet juo paprasta naudotis, suteikia galimybę stebėti ir sveikatos, ir kūno rengybos rodiklius, skirtas protui ir kūnui, – tai „Garmin“ naujasis „Venu 2“.

„Venu“ išmanieji laikrodžiai perteikia įsitikinimą, kad, gyvendami sveikiau, gyvensite ir jausitės geriau“, – sakė Danas Bartelis, „Garmin“ viceprezidentas, atsakingas už pasaulinius pardavimus. „Venu 2“ serijos laikrodžiuose įdiegtos naujos, pakiliai nuteikiančios naudotoją funkcijos, kurios padės geriau suprasti kūno būseną. Kūno rengybai ir sveikatos stebėsenai reikalingos funkcijos kasdien padės rinktis tai, kas sveika.“

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

24/7 sveikatos stebėsena

garmin-venu-2

„Venu 2“ ir „Venu 2S“ pažins Jūsų kūną geriau, nes įdiegta daugiau sveikatos stebėsenai 24/7 skirtų funkcijų. Fizinio pasirengimo lygmens nustatymo funkcija padės atlikti įvertinimą pagal chronologinį amžių, kasdienį aktyvumą, širdies ritmą, miego kokybę ir kūno riebalų procentą (išmaniųjų svarstyklių „Garmin IndexTM“ naudotojų) arba kūno masės indeksą. Visą dieną išmanusis laikrodis stebi širdies ritmą, kvėpavimą, pulsą (funkcija Pulse Ox2), streso lygį, „kūno baterijos“ lygį, vandens suvartojimą, o moterų sveikatą stebi pagal specialius parametrus. Rezultatas yra tai, kad dar lengviau stebėti ir pagerinti miego kokybę – galima sekti ir analizuoti miego fazes: negilias, gilias ir REM, taip pat stebėti judesius, gauti pulso oksimetrijos ir kvėpavimo duomenis. Galimi asmeninėms reikmėms pritaikyti pranešimai, kaip pagerinti miego kokybę, remiantis informacija apie sveikatą.

Aktyvesnė gyvensena

garmin-venu-2-details-leaked-bigger-display-battery-new-hr-sensor

Nesvarbu, ar atliekate fizinius pratimus namuose, sporto salėje, ar gamtoje, „Venu 2“ padidins motyvaciją būti aktyvesniems. „Venu 2“ ir „Venu 2S“ dar labiau pritaikytas didelio intensyvumo treniruotėms (HIIT): AMRAP, EMOM, Tabata, yra su laikmačiu, įdiegta daugiau nei 25 vidaus patalpų ir GPS taikomųjų sporto programų: vaikščiojimo, bėgimo, važiavimo dviračiu, plaukimo baseine, golfo, pilateso, jogos. Naujas patobulintas jėgos treniruočių profilis pagrįstas tuo, kad parodomi asmeniniai rekordai, susiję su kūno svoriu, jėga, tiesiog prietaise, įskaitant grafiką, parodančią, kurios raumenų grupės treniruojamos.

„Venu 2“ įdiegta daugiau nei 75 animacinės treniruotės: kardio, jogos, jėgos, HIIT ir pilateso, parodoma teisinga kūno padėtis pratimų metu ir jų atlikimo būdai tiesiog prietaise, esančiame ant riešo. Savo reikmėms galima pritaikyti įvairias treniruočių programas, kurios atsisiunčiamos naudojantis „Garmin Connect“ sąsaja, – rinkitės iš daugiau nei 1 400 siūlomų.

Išmaniosios funkcijos aktyviam ir saugiam gyvenimui

f5c5b850685427026798b0b5f6d39c7e

Yra daugybė išmaniųjų funkcijų, galinčių padaryti gyvenimą patogesnį ir malonesnį: susijusių su muzika, taip pat suteikiančių bekontakčio mokėjimo (Garmin Pay), pranešimų gavimo ir išsiuntimo galimybę (gali išsiųsti Android naudotojai), galimi darbų kalendoriaus pranešimai, gaunamų skambučių persiuntimas ir kt. Saugumo ir sekimo funkcijos suteikia automatinio atsako, įvykus nelaimei, galimybę (jei įvyktų pasivaikščiojimo, lenktynių arba kelionės metu), o rankiniu būdu realiuoju laiku įjungiamas pavojaus signalas išsiunčia buvimo vietos duomenis nurodytais kontaktais.

„Venu 2“ serijos gaminiai yra dviejų dydžių („Venu 2“: 45 mm laikrodžio korpusas, 22 mm silikoninis dirželis; „Venu 2S“: 40 mm laikrodžio korpusas, 18 mm silikoninis dirželis). Naujųjų „Venu 2“ serijos laikrodžių baterijos veikimo laikas dar ilgesnis, galimas greitas įkrovimas ir baterijos energijos taupymo režimas – „Venu 2“ veikia iki 11 dienų išmaniojo laikrodžio režimu, „Venu 2S“ šiuo režimu – iki 10 dienų.

Rekomenduojama „Venu 2“ ir „Venu 2S“ mažmeninė kaina – 399,99 EUR.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas