Naujausia „Nintendo“ koloboracija: išmanusis laikrodis, kurio kaina privers išsižioti

Šveicarijos prabangių laikrodžių gamintoja „Tag Heuer“ pradėjo ilgalaikę partnerystę su viena iš didžiausių vaizdo žaidimų studijų „Nintendo“ ir to pasėkoje gimė naujausias jų bendras produktas - „Super Mario“ išmanusis laikrodis. Kaip teigia gamintojai, šis aksesuaras suteikia galimybę išlikti aktyviam žymiai smagesniu būdu. Limituotos gamybos laikrodyje nemažai detalių yra vaizduojamos būtent legendinio italų santechniko spalvomis ir net animacijomis.

„Tag Heuer“ teigia, kad Mario yra ypač pozityvus ir aktyvius veikėjas, kuris skatins laikrodžio naudotojus su malonumu judėti. Trumpai tariant, kuo naudotojas yra aktyvesnis, tuo ir pats herojus prietaise atrodys geriau. Laikrodžio animacijos yra glaustai susijusios su pačiu vaizdo žaidimu, nes pavyzdžiui, kiekvieną rytą Mario pasisveikins, bus atskros animacijos nueitiems žingsniams pažymėti ar net atėjus atitinkamai valandai. Trečią valandą herojus suvalgys grybą, dėl kurio jis paaugs, 6-tą nusileis vamzdžiu ir t.t.. Pavyzdžiui, pasiekus dienos žingsnių skaičių, Mario užlips ant vėliavėlės stiebo, lyg užbaigęs žaidimo lygį.

Oficialiame pranešime „Tag Heuer“ vadovas Frédéric Arnault teigia, kad pačią idėją įkvėpė žaidimų paslapčių arba „easter egg“ konceptas, kuris visiems žaidėjams yra puikiai žinomas, tai yra įvairiausių prizų ar funkcijų slėpimas atokiausiose vietose. Apskritai, jis teigia, kad tokį laikrodį buvo planuojama sukurti jau senai ir „Super Mario“ buvo akivaizdus ir pirmasis į galvą šovęs pasirinkimas.

Laikrodis turės dvejas keičiamas rankenas (odine ir sportine) ir vadinsis „Tag Heuer Connected x Super Mario“. Tiesa, viso labo bus pagaminta tik 2000 vienetų, kurie bus pardavinėjami jau nuo liepos 15-os „Tag Heuer“ parduotuvėse ir internetinėje svetainėje www.tagheuer.com, tačiau tik atskiruose regionuose (Lietuva patenka tarp jų). Pati didžiausia problema yra ta, kad šio laikrodžio kaina prasidės nuo daugiau nei 2 tūkstančių dolerių.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas