Netrukus debiutuos ilgai laukas „Pixel Watch“ laikrodis: aiškėja, kada galime sulaukti jo pristatymo

Netrukus debiutuos ilgai laukas „Pixel Watch“ laikrodis: aiškėja, kada galime sulaukti jo pristatymo

Lukas Snarskis

Jau kone du metus besitęsianti pandemija atnešė netikėtai daug vargo technologijų mėgėjams - kilęs puslaidininkių mikroschemų trūkumas trikdo praktiškai visų elektronikos produktų gamybą. Tai verčia gamintojus permąstyti prioritetus, o tai dažniausiai nulemia ir planuojamų pristatymų perkėlimus.

Kalbos apie „Google“ kuriamą „Pixel Watch“ išmanųjį laikrodį sklinda jau kuris laikas, o daugelis tikėjosi jį išvysti kartu su „Pixel 6“ serijos telefonais. Deja, tačiau tai netapo realybe. Dabar pradeda aiškėti, kada gi išvysime šį naująjį laikrodį.

pixel-watch-google-min

Remiantis Jono Prossero duomenimis, „Google Pixel Watch“ gali būti pristatytas jau gegužės 26 dieną. Kaip bebūtų, reikėtų nepamiršti, kad „Google“ pasižymi kaip kompanija, kuri yra linkusi nukelti pristatymus, todėl ši data dar gali keistis. Kitų šaltinių teigimu, išmanusis laikrodis gali debiutuoti bet kada, pradedant šiandiena ir baigiant vasaros pradžia. Kaip bebūtų, realiausias variantas, kad pristatymas įvyks dar iki „Google I/O“ metinės konferencijos, kuri kasmet vyksta gegužės mėnesį.

csm_Google_Pixel_Watch_Design_Render_5_2a6b8c5b0956

Priminsime, jog tas pats J.Prosseras dar prieš pusmetį atskleidė ir naujojo „Google“ laikrodžio dizaino detales - jis teigė, jog „Pixel Watch“ turės apvalų berėmį ekraną ir vieną mygtuką įrenginio šone. Laikrodžio sulauksime dviejų korpuso spalvų - sidabrinės ir juodos - tačiau „Google“ siūlys daugiau nei 20 skirtingų dirželių variantų. Laikrodis veiks su jau įdiegta „WearOS“ operacinės sistemos versija, kuri skirta būtent tokio tipo produktams.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas