Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Pigių išmaniųjų apyrankių gerbėjai išsilydys: „Xiaomi“ netrukus pristatys karščiausią metų naujieną

Pigių išmaniųjų apyrankių gerbėjai išsilydys: „Xiaomi“ netrukus pristatys karščiausią metų naujieną

Lukas Snarskis

2021-03-27, 15:00

2021 metai yra ganėtinai neįprasta technologijų kompanijoms, kurios didžiausius savo produktus pristato gerokai anksčiau nei įprasta. Tai jau ne kartą matėme išmaniųjų telefonų rinkoje ir panašu, kad panaši tendencija bus pastebima ir kituose segmentuose.

Praėjusių metų liepą „Xiaomi“ pristatė penktos kartos „Mi Smart Band“ išmaniąją apyrankę, o jau visai netrukus turėtumėme išvysti ir naująją „Xiaomi Mi Smart Band 6“. Dabar jau tapo aišku, kad pigioji apyrankė bus pademonstruota kovo 29 dieną. Įdomu ir tai, jog to paties renginio metu gamintojas ketina pademonstruoti ir naująjį „Mi Mix“ serijos flagmaną bei „Mi 11“ serijos telefonus.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Ir nors jau aišku kada pasirodys naujoji „Mi Smart Band 6“, tačiau informacijos apie naująją išmaniąją apyrankė nėra daug. „Xiaomi“ dar nėra atskleidusi jokių šio įrenginio specifikacijų, tačiau bendrovės marketingo vadovė, socialiniame tinkle „Twitter“, buvo pasidalinusi trumpu vaizdo įrašu kur nesunkiai galima pastebėti, jog šis produktas turės keletą skirtingų spalvų apyrankių, o taip pat ir nemažai skirtingų ekrano vaizdų.

Kaip ir įprasta, Kinijoje turėtų būti pristatytas modelis su NFC palaikymu, o iš anksčiau pasklidusių gandų žinome ir tai, jog „Xiaomi“ savo naująją apyrankę aprūpins GPS, Sp02 sensoriumi bei net 19 naujų sporto režimų. Pranešama ir tai, jog „Mi Smart Band 6“ palaikys galimybę kontroliuoti išmaniųjų namų įrenginius, pasitelkiant „Mi Home“ platformą. Tiesa, kol kas nėra žinoma ar ši funkcija bus prieinama pasaulinėje rinkoje ar vis dėlto tai bus tik Kinijai skirta savybė.

Kaip jau minėjome, „Xiaomi“ savo spaudos konferenciją rengia jau kovo 29 dieną, pirmadienį, o pristatymas turėtų prasidėti 13:30 val. Lietuvos laiku. Žinoma, visą naujausią informaciją iš šio renginio Jūs galėsite rasti mūsų portale.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas