„Pixel Watch“ dar teks palaukti: „Google“ dar kartą nusprendė atidėti naujojo laikrodžio pristatymą

„Pixel Watch“ dar teks palaukti: „Google“ dar kartą nusprendė atidėti naujojo laikrodžio pristatymą

Leonardas Sindaravičius

Jau kone du metus besitęsianti pandemija atnešė netikėtai daug vargo technologijų mėgėjams - kilęs puslaidininkių mikroschemų trūkumas trikdo praktiškai visų elektronikos produktų gamybą. Tai verčia gamintojus permąstyti prioritetus, kas reiškia, kad antradienio renginio metu kartu su ilgai lauktu „Google Pixel 6“ neišvysime „Pixel Watch“. Nuo 2018-ųjų laukiamas išmanusis laikrodis dar kartą atidėtas.

Google-Pixel-Watch

Jau spalio 19-ąją paaiškės visos detalės apie „Google Pixel 6“ išmaniųjų telefonų seriją, o su nekantrumu renginio laukiantys „Google“ technikos gerbėjai spėlioja, ką ši technologijų lyderė pristatys kartu su naujais telefonais. „Pixel Watch“ galime išbraukti iš sąrašo - teigia naujienų portalas „MySmartPrice“.

Žinant, kad išmaniojo laikrodžio nesulauksime, įdomu pažvelgti atgal - internete sklido daug oficialios informacijos apie „Pixel 6“, tačiau nebuvo gausiai užsiminta apie „Pixel Watch“. Vien tai buvo galima laikyti stipriu ženklu, jog „Google“ dar nesiruošia išleisti naujojo produkto į rinką. Nuomonę pakeitė ir prieš tai tikėję „Pixel Watch“ debiutu reporteriai - „AndroidPolice“ autorius Max Weinbach, anksčiau teigęs, jog išmanusis laikrodis debiutuos ateinančio renginio metu, dabar teigia, jog prietaisas bus atidėtas dėl mikroschemų trūkumo. Tikėtina, jog „PixelWatch“ sulauksime tik kitąmet.

Google-telefonai

Kaip laikrodis atrodys prieš pusmetį pademonstravo Jonas Prosseras - jis teigė, jog „Pixel Watch“ turės apvalų berėmį ekraną ir vieną mygtuką įrenginio šone. Laikrodžio sulauksime dviejų korpuso spalvų - sidabrinės ir juodos - tačiau „Google“ siūlys daugiau nei 20 skirtingų dirželių variantų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas