Pristatytas ypatingas pamėgtos „Forerunner“ serijos papildymas: laikrodžiai skatinantys bėgioti ir gyventi sveikiau

Vakar, Pasaulinės bėgimo dienos proga, „Garmin“ pristato ypatingą pamėgtos „Forerunner“ serijos papildymą: „Forerunner 55“ – paprastai naudojami išmanieji laikrodžiai, skatinantys bėgioti ir gyventi sveikiau. „Forerunner 55“ skirtas skirtingą patirtį ir pasirengimo lygį turintiems bėgikams, tačiau ypatingas dėmesys skiriamas pradedantiesiems. Jis suteikia galimybę kasdien stebėti savo pažangą: bėgant praleistą laiką, atstumą, greitį, širdies ritmą ir kitus sveikatos rodiklius. Remdamasis vartotojo rezultatais ir užsibrėžtais tikslais, išmanusis laikrodis siūlo suasmenintas treniruotes ir kitus sveikatos bei geros savijautos patarimus.

„Žinome, kad yra skirtingo pasirengimo bėgikų, teikiančių pirmenybę paprastam ir suprantamam bėgimo laikrodžiui, – pabrėžia Danas Bartelis (Dan Bartel), „Garmin“ pasaulinių pardavimų viceprezidentas. – Atsižvelgiant į tai, „ Forerunner 55 “ teikia išsamią ir lengvai analizuojamą informaciją, padedančią siekti užsibrėžtų tikslų ir įkvepiančią sveikai gyventi.“

„Foreruner 55“ padės pasiekti užsibrėžtus sportinius tikslus:

 • Įdiegtas GPS seka bėgiko greitį ir buvimo vietą

 • Visą parą stebimas širdies ritmas

 • Galima sekti kasdienius užsiėmimus – žingsnių skaičių ir suvartotas kalorijas, miego kokybę ir kt.

 • Individualios bėgimo treniruočių programos ir suasmeninti mankštos patarimai, pagrįsti treniruočių istorija, fizinio pasirengimo lygiu ir reikalingu poilsio laiku

 • „Garmin Coach“ įdiegti nemokami 5, 10 kilometrų ir pusmaratonio suasmeninti treniruočių planai

 • Saugumo funkcija, kuri prireikus praneša apie buvimo vietą šeimai ir draugams


Patobulintos bėgimo funkcijos:

 • „PacePro“ pritaiko tempo palaikymo strategiją pagal pasirinktus atstumus ir trasas

 • Finišo laiko prognozė pagal pasirinktą maršrutą ir vidutinį sportininko bėgimo greitį

 • Bėgimo ritmo stebėjimas ir pranešimai apie leidžiamo ritmo diapazono pažeidimus

 • Įvairūs treniruočių režimai: lauko trasos ar virtualios bėgimo galimybės, plaukimas, pilatesas, didelio intensyvumo intervalinės treniruotės (HIIT) ir kt.

 • Treniruočių ir poilsio laiko stebėjimo funkcija

Sveikatos būklės ir savijautos stebėjimas

„Forerunner 55“ siūlo platų sveikatos būklės ir savijautos stebėjimo funkcijų spektrą ir yra tinkamas naudoti kasdien. Sportininkai gali stebėti savo streso lygį ir nustatyti priminimus poilsiui bei kvėpavimo pratimams, taip pat naudoti „Body Battery“ funkciją, padedančią nustatyti tinkamiausią treniruočių ir poilsio laiką. Moterys „Garmin Connect“ programėlėje gali stebėti savo mėnesinių ciklą ar nėštumo eigą.

Suderinamumas ir palaikymas

Naudodami savo išmanųjį laikrodį, vartotojai gali gauti naujienas, naršyti socialiniuose tinkluose, skaityti el. laiškus ir kt. Saugumo funkcija leidžia vartotojui rankiniu būdu arba automatiškai išsiųsti pranešimą apie savo dabartinę buvimo vietą skubios pagalbos kontaktams. Baterijos veikimo laikas iki dviejų savaičių išmaniojo laikrodžio režimu ir iki 20 valandų GPS režimu.

Galima juoda, balta ir vandens mėlyna spalva. Rekomenduojama mažmeninė kaina yra 199,99 EUR.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Kol kas komentarų nėra.