„Samsung“ netyčia patvirtino „Galaxy Watch FE“ laikrodžio egzistavimą, pristatymo laukiama jau liepos 10 dieną

Lukas Snarskis

2024-06-02, 19:55

0 komentarų

„Samsung“ jau ruošia naująjį „Galaxy S24 FE“ modelį, o jo pristatymas turėtų įvykti šią vasarą. Tačiau tai ne vienintelis „Galaxy FE“ serijos produktas, kuris bus pristatytas šiemet. Pietų Korėjos milžinė planuoja išleisti ir „Galaxy Watch FE“ išmanųjį laikrodį.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
„Samsung“ netyčia patvirtino „Galaxy Watch FE“ laikrodžio egzistavimą, pristatymo laukiama jau liepos 10 dieną

Jau liepos 10 dieną turėtų įvykti „Samsung“ rengiamas „Unpacked“ renginys, kurio metu išvysime gausybę naujų produktų. Tarp jų – nauji „Galaxy Fold“ ir „Galaxy Flip“ išmanieji telefonai, „Galaxy Watch7“ serijos išmanieji laikrodžiai, o taip pat ir kiek pigesnis laikrodis, kuris bus žinomas „Galaxy Watch FE“ pavadinimu.

Nors gamintojas nėra patvirtinęs tokios informacijos, tačiau kai kurių „Samsung“ regionų internetinėse svetainėse trumpam buvo pasirodęs specialus puslapis, kuris patvirtina pigesnio „Galaxy Watch“ egzistavimą. Tokia informacija leido sužinoti, kad naujasis „Samsung Galaxy Watch FE“ turės SM-R861 modelio numerį.

Kiek anksčiau, buvo pasirodę pranešimų, jog naujasis „Galaxy Watch FE“ bus sukurtas „Samsung Galaxy Watch4“ serijos produktų pagrindu, tačiau išsamesnės techninės savybės kol kas nėra žinomos. Kaip jau minėjome, šis išmanusis laikrodis turėtų būti pristatytas jau liepos 10 dieną.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas