„Tele2“ klientai sulaukė fantastiškos naujienos: jau dabar galite išbandyti naują galimybę, pasakė, kaip pasinaudoti šia naujove

Pranešimas spaudai

2024-06-10, 14:54 (atnaujinta 2024-06-11, 09:47)

5 komentarai (-ų)

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ klientai nuo šiandien jau gali naudotis eSIM paslauga išmaniuosiuose naujos kartos „Apple“ laikrodžiuose. Ši paslauga leidžia savo laikrodyje gauti skambučius ir pranešimus net tada, kai telefono neturite kartu su savimi.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
„Tele2“ klientai sulaukė fantastiškos naujienos: jau dabar galite išbandyti naują galimybę, pasakė, kaip pasinaudoti šia naujove

Nuo birželio 10 dienos „Tele2“ klientai eSIM paslauga išmaniesiems laikrodžiams gali naudotis „Apple“ įrenginiuose.

„Geros kainos strategija ir klientams aktualūs produktai yra mūsų DNR nuo pat atėjimo į rinką. Tai tęsiame ir toliau – rūpinamės, kad mūsų klientai aktualiomis paslaugomis galėtų naudotis už sąžiningą kainą. eSIM paslauga padeda klientams technologijomis naudotis dar lanksčiau“, – sako Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

eSIM, kuri yra integruota į „Apple“ laikrodį, leidžia įrenginiui jungtis prie mobiliojo ryšio operatoriaus tinklo. Todėl naudojant šią paslaugą galima skambinti bei gauti skambučius, naršyti, klaustis muzikos, gauti programėlių pranešimus į laikrodį net kai telefono nėra šalia. Tai ypač naudinga sportuojant ar būnant gamtoje, kai telefonas gali būti toli.

Kaip pradėti naudotis?

„Tele2“ klientai jau gali įsigyti naujosios kartos „Apple“ išmaniuosius laikrodžius. Galima rinktis įvairių spalvų ir dydžių „Apple Watch SE“, „Apple Watch Series 9” ir „Apple Watch Ultra 2“ laikrodžių modelius.

Pradėti naudotis eSIM paslauga savo išmaniajame laikrodyje labai paprasta – tai galima padaryti vos kelių mygtukų paspaudimais. Savo „iPhone“ telefone, susietame su laikrodžiu, atverkite „Apple Watch“ programėlę, joje spauskite „Mobile Service“ arba „Finish Setting Up Your Apple Watch“. Čia pasirinkite „Setup Mobile Service“ ir atlikite kitus ekrane prašomus veiksmus.

Įsigydami „Apple“ išmanųjį laikrodį, „Tele2“ klientai galės pasinaudoti išskirtinėmis sąlygomis. Užsisakius dabar, su sutartimi paslauga 6 mėn. bus teikiama nemokamai. Klientai taip pat gaus 3 mėn. nemokamą įrenginio draudimą.

5 komentarų

Nijolė

Naujovės, naujovės, o ilgalaikiams savo klientams jokio normalaus plano. Teks palikti Tele2. Nesulaukiau gero pasiūlymo.

Ada

Tele2 apgaudinėja savo klientus ,sudaro draudimo sutartis 5 metams į. priekį apie tai neifomaves.Nors buvo kalba apie metus.Duoda pasirašyti I planšetė.Paprasius popierines sutarties neduoda

Džiaugias

Džiaugiuosi pabėgęs iš Tele2 i Telia. Kai kaina skiriasi keliais eurais kokybė svarbiau.

Petras

Gal ir kaskiek i preki stumetes bet kaip paslaugas ira branges. Kodel skambucius kelias valandas galima padaryti o interneta neribota?!

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas