Laikrodžiai

„Xiaomi“ į Europą atgabens naujieną: pigių išmaniųjų apyrankių gerbėjams tai patiks

„Xiaomi“ į Europą atgabens naujieną: pigių išmaniųjų apyrankių gerbėjams tai patiks

Neseniai Kinijos gamintoja „Xiaomi“ pradėjo kalbėti savo išmaniosios apyrankės „Mi Band 6 OLED“ atėjimą į Indijos rinką. Ši išmanioji apyrankę pastarąją rinką pasieks jau rugpjūčio 26 dieną. Ir tai tikriausiai ne vienintelės naujienos, susijusios su „Mi Band 6“, mat, gamintojas turės naujienų ir europiečiams.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Mūsų regione ketinama pristatyti naują šeštos kartos „Mi Band“ serijos versiją su NFC palaikymu. Tiems, kurie nežino, „Mi Band 6“ buvo išleista dar šių metų kovo mėnesį. Tačiau nei viena užsienio rinka nesulaukė „Mi Band 6 NFC“ versijos. Akivaizdu, kad situacija netrukus gali pasikeisti.

Kol kas, tiek įprasta, tiek ir NFC „Mi Band 6“ serijos versija skiriasi tik NFC ryšio palaikymo galimybe. Tai nėra visiškai naujas kompanijos sprendimas, kuomet „Xiaomi“ nustebina išleisdama kiek patobulintą kiekvienos naujos „Mi Band“ kartos modelį. Išleidus NFC ryšio galimybės neturintį variantą, „Mi Smart Band 4 NFC“ užtruko maždaug metus, kol ši buvo pristatyta visame pasaulyje.

Remiantis įvairiais šaltiniais, spėjama, kad „Xiaomi Mi Band 6 NFC“ netrukus pasirodys Europos rinkoje. Kaip rodo Italijoje užregistruotas sertifikatas, pastaroji šalis greičiausiai taps pirmąją, kur debiutuot „Mi Band 6 NFC“ apyrankės versija. Žinoma, kiek vėliau ji taptų prieinama ir kitose šalyse.

Tiems, kurie to nežino, šeštoji „Mi Band“ serijos karta suteikia svarbių atnaujinimų, palyginti su paskutine penktąja karta. Atnaujintoje versijoje rasime 1,56 colio įstrižainės AMOLED ekraną, kuris yra ryškus, tačiau kartu tausoja energiją. Pasak bendrovės, naudojant šį ekraną, išmanioji apyrankė vienu įkrovimu gali veikti iki 14 dienų. Be ilgo baterijos veikimo laiko, įrenginyje taip pat yra iki 30 įvairių sporto režimų. Be to, jis gali automatiškai aptikti šešias sporto veiklas, tokias kaip ėjimas, bėgimas, bėgimas ant bėgimo takelio patalpoje (kaip pavyzdžiui, sporto klube) bei važiavimas dviračiu.

Kitos funkcijos yra visą parą veikiantis kraujospūdžio stebėjimas, deguonies kiekio kraujyje (SpO2) matavimas, širdies ritmo ir miego stebėjimas. Įdomu tai, kad naujasis nešiojamas su tokiomis funkcijomis, kaip leidžiantis atsakyti į žinutes su jau pateiktais atsakymais. Vartotojai netgi gali sukonfigūruoti šį išmanųjį įrenginį dirbti su tokiomis programomis kaip „WhatsApp“ ar „Telegram“. Išmanioji „Xiaomi“ apyrankė turi 125 mAh talpos bateriją, kuri, kaip jau buvo minėta žada iki 14 dienų baterijos veikimo laiką.

NFC prieinamumas yra viena iš šio varianto teigiamų savybių. Tai ypač patogus sprendimas, kadangi NFC galima naudoti atsiskaitymams be grynųjų. „Mi Smart Band 4 NFC“ palaikė „Mastercard“ banko korteles, tačiau tikimasi, kad pasirinkimas bus išplėstas naujoje „Mi Band 6 NFC“ versijoje. Kalbant apie kainodarą, „Mi Band 6 NFC“ „Amazon“ el. parduotuvėje turėtų kainuoti apie 44 JAV dolerius. Tikėtina, kad „Mi Band 6 NFC“ bus kiek brangesnė už įprastą versiją dėl papildomo NFC funkcionalumo.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2021-08-24, 10:47

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Lukas

Dėl NFC gal ir įdomiausia man ten, bet neaišku kiek šitos bus tikslesnės, nes pvz aš pastebėjau, kad Mi Band 4 nėra jau toks tobulas, būna priskaičiuoja žingsniu kažkiek ir išlempos ten pajudini ranka ir prisideda... tai norėtusi tikslumo, ar kad imontuotu jutikliu, kurie tiksliau skaičiuotu ten žingsnius ir pan. labiausiai tai patinka dėl valdymo muzikos, laikrodžio ir miego stebėjimo ir kad pati apyrankė yra lengva beveik nesijaučia jos, aišku labai gerai fiziniam aktyvumui.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas