„Xiaomi“ ketina nudžiuginti europiečius: ruošiasi pristatyti nebrangų išmanųjį laikrodį

„Xiaomi“ ketina nudžiuginti europiečius: ruošiasi pristatyti nebrangų išmanųjį laikrodį

Leonardas Sindaravičius

, atnaujinta 2021-12-17, 11:53

Panašu, kad kinų technologijų milžinė „Xiaomi“ rengiasi pristatyti naują išmanųjį laikrodį - apie tai praneša tinklaraštis „91mobiles“, gavęs informaciją iš patikimo patarėjo Mukul Sharma. Pranešama, jog naujasis laikrodis bus pavadintas „Xiaomi Watch S1“, tad vien iš to galima spręsti, jog tai bus visiškai nauja produktų serija, atskira nuo pirmtakų „Mi Watch Revolve“ bei „Mi Watch Colour“.

„91mobiles“ spėja, jog naujas aksesuaras bus sąlyginai pigus, kaip ir daugelis kitų naujų „Xiaomi“ produktų. Mukul Sharma atskleidė, jog išmanusis laikrodis pasieks parduotuvių lentynas pirmajame 2022-ųjų ketvirtyje ir pasieks Europos, Indonezijos, Malaizijos bei Singapūro rinkas. Sklando gandai ir apie prieinamumą Indijoje, tačiau ši informacija dar nėra patvirtinta. Deja, specifikacija bei kiti detali informacija kol kas yra nutylima.

xiaomi-mi-watch-color-2

Iš kitų su „Xiaomi“ susijusių naujienų, pasak rinkos analitikos įmonės „Canalys“, šios kompanijos paklausa itin sparčiai auga Lotynų Amerikoje. Trečiajame šių metų ketvirtyje ši Kinijos gamintoja pasiekė trečią vietą prekybos mastu - šiuo metu „Xiaomi“ valdo 11% Lotynų Amerikos išmaniųjų telefonų rinkos.

Šiuo metu „Xiaomi“ yra išmaniųjų telefonų rinkos lyderė Peru bei užima antrąją vietą pagal pardavimus Kolumbijoje. Jos valdoma rinkos dalis šiose šalyse atitinkamai yra 31% ir 27%.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Nežiniukas

Klikinis straipsnis. Žinutė apie nieką. Kažkas kažką pristatys. Autorius nepasivargino bent technines detales pateikti. Apgailėtina.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas