Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Xiaomi“ pasiūlys naujovę europiečiams: į Europą atkeliauja „Mi Smart Band 6“ su NFC palaikymu

„Xiaomi“ pasiūlys naujovę europiečiams: į Europą atkeliauja „Mi Smart Band 6“ su NFC palaikymu

Lukas Snarskis

2021-09-16, 11:55

Kinijos kompanija „Xiaomi“ dar kovo mėnesį pristatė šeštosios kartos „Mi Band“ išmaniąją apyrankę, kurioje nėra integruotos NFC funkcijos, o tai reiškė, jog jokie bekontakčiai atsiskaitymai su šiuo įrenginiu nebus galimi. Žinoma, toks modelis buvo prieinamos Kinijos rinkoje, tačiau iki šiol taip niekada ir nepasiekė Europos.

Viskas pasikeitė vakar, kuomet buvo pristatyta ilgai anonsuota „11T“ išmaniųjų telefonų serija, apie kurią galite skaityti paspaudę čia. To paties renginio metu, „Xiaomi“ atstovai paskelbė, jog į Europą netrukus atkeliaus ir naujoji „Mi Smart Band 6 NFC“ išmanioji apyrankė.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Mi-Smart-Band-6-NFC

Pirmąsyk Europoje debiutuosianti „Xiaomi“ apyrankė su NFC palaikymu buvo sukurta bendradarbiaujant su „Mastercard“, kuri bus atsakinga už bekontakčius. Negana to, jūs galėsite ne tik sumokėti už savo pirkinius įvairiose parduotuvėse, bet ir „M iSmart Band 6 NFC“ apyrankės pagalba naudotis viešuoju transportu. Tiesa, tik tuo atveju jei jūsų miesto transportas palaiko tokią galimybę.

Kitas pakeitimas, lyginant su originalia „Mi Smart Band 6“ versija, yra tai, kad naujajame „Mi Smart Band 6 NFC“ rasime mikrofoną, kuris suteiks galimybę atlikti skambučius bei savo kasdieninėms paieškos funkcijoms naudoti „Amazon Alexa“. Tokia galimybė leis valdyti ir išmaniųjų namų įrenginius, kurie veikia su „Mi Home“ programėle.

Mi-Smart-Band-6-NFC-atsiskaitymas

Likusios „Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC“ savybės išlieka tokios pačios kaip standartinėje versijoje. Tai reiškia, kad ši apyrankė turės 1,56 colio 152x486 raiškos AMOLED ekraną, kuris kraštuose bus šiek tiek lenktas (2.5D) ir pasižymi 450 nitų ryškumu bei 326 PPI. Tad esant lauke, kai šviečia ryški saulė, neturėti kilti problemų įžiūrėti, kas rodoma ekrane.

Prietaisas yra kompaktiškų 47,4 x 18,6 x 12,7 mm matmenų ir turi kintamo ilgio dirželius 155 – 219 mm, tad tiks visiems riešams - nuo mažiausio iki didžiausio. Išmanioji apyrankė turi integruotą 125 mAh talpos akumuliatorių, kurio užteks iki 14 dienų. „Xiaomi“ teigia, jog ši apyrankė nebijo vandens ir yra atspari panardinimui iki 50 metrų gylio (5ATM).

Mi-Smart-Band-6-NFC-voice

Priminsime, kad „Xiaomi Mi Smart Band 6“ taip pat aprūpinta pulso matuokliu bei gali matuoti kraujo prisotinimą deguonimi (SPo2) , šie parametrai gali būti sekami 24h per parą. „Mi Smart Band 6“ taip pat gali sekti miego kokybę, streso lygį ir kitas fizines kūno savybes. Ši pigi apyrankė pasižymi netgi tokiomis brangesniems laikrodžiams būdingomis funkcijomis, kaip 3 ašių giroskopas, 3 ašių akselerometras, „Bluetooth 5.0“ ir belaidis įkrovimas.

Pranešama, kad naujoji „Xiaomi“ išmaniosios apyrankės versija, kuri bus prieinama Europoje, kainuos maždaug 55 eurus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas