Laikrodžiai

„Xiaomi“ ruošia naują išmanųjį laikrodį: netrukus turėtų debiutuoti puikiomis savybėmis aprūpintas modelis

Panašu, kad „Xiaomi“ kuria naują flagmaną išmanųjį laikrodį, praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai kompanija išleido „Watch S1 Pro“ visame pasaulyje.

„Xiaomi“ ruošia naują išmanųjį laikrodį: netrukus turėtų debiutuoti puikiomis savybėmis aprūpintas modelis

Beje, vis dar nėra pasaulinio „Watch S2“ varianto, praėjus beveik septyniems mėnesiams po jo debiuto Kinijoje. Nepaisant to, „Xiaomiui“ teigia atradęs pradinę informaciją apie „Watch S2 Pro“, pasinaudodamas IMEI duomenų bazės rezultatais.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Kaip rodo toliau pateiktos ekrano nuotraukos, „Xiaomi“ sukūrė M2311W1 ir M2312W1, galimai to paties modelio variantus. Nors įrašuose nepateikiami mažmeniniai pavadinimai, „Xiaomiui“ daro prielaidą, kad tai yra dvi „Watch S2 Pro“ versijos. Jų atsiradimas IMEI duomenų bazėse rodo, kad M2311W1 ir M2312W1 turi LTE ryšį, kas būtų pirmas kartas „Xiaomi“ išmaniuosiuose laikrodžiuose.

Kitos detalės kol kas nežinomos, tačiau manoma, kad „Watch S2 Pro“ bus paskelbtas kitą mėnesį kartu su „Mix Fold 3“ ir „Pad 6 Max“. Vis dėlto dar reikia pamatyti, kuri OS „Xiaomi“ naudos toliau. Kaip aptarėme anksčiau šiais metais, „9to5Google“ atskleidė, kad „Xiaomi“ aktyviai kūrė „Wear OS“ pagrįstą išmanųjį laikrodį pagal savo „Xiaomi Watch“ seriją.

Tikėtina, kad „Wear OS“ bus prieinama tik pasauliniuose modeliuose, o Kinijos modeliai greičiausiai ir toliau naudosis MIUI OS, palaikoma „Android“.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas