„OnePlus“ meta iššūkį „Xiaomi“: pristatė pigią išmaniąją apyrankę

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2021-01-11
„OnePlus“ meta iššūkį „Xiaomi“: pristatė pigią išmaniąją apyrankę
0 Pasidalinimai
414 Peržiūros

Banggood

Jau kuris laikas internete sklandė gandai, jog „OnePlus“ ruošiasi pristatyti produktų, kokių jų asortimente dar nebuvo. Iš pradžių buvo pasirodę kalbų apie Kinijos kompanijos kuriamą išmanųjį laikrodį, o vėliau sekė gandai ir apie apyrankę. Kol pirmojo įrenginio dar laukiama, išmanioji apyrankė jau sulaukė ir oficialaus pristatymo.

„OnePlus“ atstovai šiandien oficialiai paskelbė apie jų sukurtą „Xiaomi Mi Band“ konkurentą, kuris bus žinomas kaip „OnePlus Band“. Nesunku nuspėti, jog siekiant konkuruoti su „Xiaomi“ – privalu pasiūlyti nebrangų produktą, o būtent tai „OnePlus“ ir padarė. Naujoji „Band“ išmanioji apyrankė kainuos maždaug 27 eurus, o už tai pasiūlys dėmesio vertą įrenginį.

Visų pirma, žvelgiant į naująjį „OnePlus Band“, nesunku pastebėti nemažai panašumų į „Mi Band“ serijos produktus. Dizainas išties panašus, o apyrankės modulis pasižymės 1,1 colių įstrižainės AMOLED ekranu. Visas įrenginio valdymas vyks naudojant būtent liečiamą ekraną, kas reiškia, jog „Band“ neturi jokių mygtukų. Verta paminėti ir tai, kad gamintojas pasiūlys ir 37 skirtingus ekrano dizainus, o kai kurie iš jų turės ir papildomų nustatymų, kas leis papuošti ekraną taip, kaip Jums patinka.

„OnePlus“ pademonstruota apyrankė bus ganėtinai lengva – bendras jos svoris sieks 22,6 gramo, o pats modulis svers vos 10,3. Tie, kurie įsigys šią apyrankę, gaus ją su juodos spalvos dirželiu, tačiau bendrovė ketina pasiūlyti ir dvi papildomas opcijas. Kalbant apie „OnePlus Band“ apyrankes galimybes, reikėtų paminėti, jog šis produktas Jums pasiūlys 12 skirtingų treniruočių režimų, o jeigu nei vienas iš jų nebus tinkamas – galėsite naudoti neutralų.

Nors „OnePlus“ ir pristatė savo naująjį produktą, tačiau iki šiol išlieka neaišku kokia yra apyrankės baterijos talpa. Nepaisant to, teigiama, jog pilno įkrovimo turėtų pakakti maždaug dviem savaitėms. „OnePlus Band“ taip pat pasižymi 5ATM ir IP68 sertifikatais, kas rodo šio prietaiso atsparumą vandeniui. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys turi „Bluetooth 5.0“ palaikymą, o tarp sveikatingumo savybių rasime deguonies kraujyje matavimo galimybę, širdies ritmo stebėjimo funkciją bei, žinoma, miego stebėjimą.

„OnePlus Band“ valdymas vyks naudojant „OnePlus Health“ aplikaciją, kurią galima atsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės. Kaip jau minėjome, išmanioji apyrankė kainuos 27 eurus. Tiesa, kol kas nėra aišku ar šis produktas pasieks ir Lietuvą.

 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„LG“ pristatė pirmąjį savo biudžetinį išmanųjį - „LG Tribute Dynasty“ Autorius: Admin
Naujiena
„Hisense“ pristatė biudžetinės klasės įrenginį „Hisense Dolphin 2“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Alcatel“ Las Vegase pristatė net tris išmaniųjų telefonų serijas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Razer“ pristatė kompiuterio, veikiančio su išmaniuoju telefonu, prototipą (VIDEO) Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga