„OnePlus“ ruošiasi naujo produkto pristatymui: tokio įrenginio kompanijos asortimente dar nėra buvę

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-18
„OnePlus“ ruošiasi naujo produkto pristatymui: tokio įrenginio kompanijos asortimente dar nėra buvę
0 Pasidalinimai
862 Peržiūros

Ši savaitė išsiskyrė naujų išmaniųjų telefonų gausa. Savo naujuosius produktus pristatė JAV milžinė „Apple“, o keletą naujienų pademonstravo ir Kinijos gamintojas „OnePlus“, kuris oficialiai pristatė „OnePlus 8T“ išmanųjį telefoną. Tačiau tai dar ne viskas ką šiemet planuoja šios kompanijos vadovai.

Internete jau kuris laikas sklinda informacija, jog „OnePlus“ ketina pristatyti išmanųjį laikrodį, o pirmieji gandai pasirodė dar rugpjūčio mėnesį. Nors naująjį „OnePlus Watch“ buvo tikimasi pamatyti spalio 14 dieną vykusio pristatymo metu, tačiau tai neįvyko. Nepaisant to, gamintojas patvirtino, kad toks produktas bus pristatytas jau artimiausiu metu.

Socialiniame tinkle „Twitter“ apie tai paskelbė „OnePlus India“ paskyra, kur buvo pasidalintas ir naujojo laikrodžio maketas. Įdomu tai, jog jis atskleidžia ir tai, kad „OnePlus“ tokį produktą išleisti planuoja jau penkerius metus, nuo 2015. Įraše taip pat teigiama, kad „OnePlus“ ekosistemą papildys daugiau produktų ir tai yra tik laiko klausimas. Ir nors kompanijos atstovai iš esmės patvirtino, kad „OnePlus Watch“ pristatymas artėja, tačiau iki šiol nėra aišku kada tai įvyks.

Manoma, kad „OnePlus“ savo pirmąjį išmanųjį laikrodį gali pristatyti tik kitąmet. Realiausias variantas, jog „OnePlus Watch“ gali būti pristatytas kartu su kitąmet pasirodančiais „OnePlus 9“ serijos išmaniaisiais telefonais. Kaip bebūtų, kol kas oficialios datos nėra, todėl nuspėti ką planuoja kinai – labai sudėtinga. Šiuo metu nėra žinomos ir galimos laikrodžio savybės ar specifikacijos.


Parašyti komentarą