„Tesla“ bendradarbiaus su dukterine „Xiaomi“ kompanija: rytoj turėtų būti pristatytas pirmasis produktas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-14
„Tesla“ bendradarbiaus su dukterine „Xiaomi“ kompanija: rytoj turėtų būti pristatytas pirmasis produktas
0 Pasidalinimai
377 Peržiūros

Jeigu kada ieškojote nebrangių ir kokybiškų išmaniųjų laikrodžių, tuomet turėtumėte žinoti „Huami Technology“ kompanija, už kurios nugaros stovi ir Kinijos milžinė „Xiaomi“. Panašu, jog šis gamintojas sudarė partnerystę su elektromobilių gamintoja „Tesla“ ir jau rytoj, rugsėjo 15 dieną, ketina pristatyti naują produktą.

Šiuo metu nėra oficialiai patvirtinta koks produktas turėtų būti pristatytas, tačiau tikėtina, jog „Tesla“ ir „Huami“ atstovai pademonstruos naują išmanųjį laikrodį. Tikriausiai nieko nenustebintų ir tai, kad jis turėtų specialių funkcijų, kurios padėtų valdyti „Tesla“ gaminamus automobilius.

Belaukiant rytojaus, reikėtų priminti, jog „Huami“ visai neseniai išleido „Amazfit GTR“ ir „Amazfit GTS“ išmaniųjų laikrodžių atnaujinimus, kurie pasiūlė naują galimybę – naudoti laikrodį kaip automobilio raktą. Tiesa, ši funkcija galima tik su „Xiaopeng P7“ automobiliais, kurie iš esmės yra pagrindinis „Tesla“ konkurentas Kinijoje.

Verta paminėti ir tai, jog „Huami“ vadovas Huangas Wangas visai neseniai renginio anonsu pasidalino ir socialinio tinklo „Weibo“ paskyroje. Remiantis šia informacija, galima tikėtis dar vienos atnaujintos „Amazfit GTR“ laikrodžio versijos. Kaip bebūtų, bent jau kol kas tai yra tik gandai, o šiuo metu yra visiškai neaišku ir koks „Tesla“ vaidmuo kuriant naująjį produktą.

Praėjusį mėnesį buvo pasirodę informacijos, jog „Tesla“ kuria savo išmanųjį laikrodį, kuriame būtų naudojama „Xplora Technologies“ technologijos. Tai yra norvegų kompanijos, kuri gamina laikrodžius vaikams, sprendimai.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Huawei P11“ turėtų pasižymėti įspūdingų duomenų kameromis, o pristatymas planuojamas „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo