„Xiaomi“ pratęsė partnerystę su itin svarbiu partneriu

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-21
„Xiaomi“ pratęsė partnerystę su itin svarbiu partneriu
0 Pasidalinimai
940 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ gamina daugybę įvairiausių išmaniųjų produktų, o kai kurių jų gamyba patikėta ir ištikimiems partneriams. Vienas didžiausių šios įmonės kompanionų – „Huami“. Šio gamintojo pavadinimas neturėtų būti naujiena tiems, kurie domisi „Xiaomi“ produkcija, o bene žinomiausias jų gaminamas įrenginys – „Mi Band“ serijos apyrankės.

Prieš kelias dienas, šios dvi kompanijos, sėkmingai pratęsė savo partnerystę. Kaip skelbiama „Huami Corporation“ puslapyje, abi įmonės susitarė dėl naujos, trejų metų, partnerystės, kuri turėtų tęstis iki 2023 metų. Niekam ne paslaptis, kad toks susitarimas yra itin svarbus ir „Xiaomi“ vadovams, nes būtent „Huami“ yra vienas svarbiausių partnerių ir ganėtinai didelė kinų milžinės ekosistemos dalis.

Negana to, abi šalys pasiekė susitarimą dėl bendro darbo kuriant dirbtinio intelekto lustus, o taip pat ir įvairias mikroschemas, kurios būtų skirtos išmaniesiems dėvimiems įrenginiams. Įdomu ir tai, jog toks susitarimas su „Xiaomi“ pasiektas praėjus vos dvejiems mėnesiams po to, kai „Huami“ paskelbė apie naująjį finansų direktorių. Leon Cheng Dengas šioje įmonėje pakeitė Davidą Cui, o jo naujosios pareigos įsigaliojo nuo spalio 1 dienos.

Primename, kad praėjusiais metais „Huami“ sugebėjo parduoti 42,3 mln. dėvimųjų įrenginių, o iš jų net 26 proc. sudaro produktai, kurie buvo gaminami su „Xiaomi“ prekiniu ženklu. Tai tik dar kartą patvirtina šių dviejų įmonių svarbą viena kitai. Kaip jau minėjome, populiariausias „Huami“ gaminamas produktas su „Xiaomi“ logotipu yra „Mi Band“ serijos išmaniosios apyrankės, kurios yra itin populiarios ne tik Kinijoje, tačiau ir Europoje.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga