„Xiaomi“ pristatė „Mi Watch“ laikrodį, panašumai į „Apple Watch“ nustebins daugelį

Paskelbė:   Lukas | 2019-11-06
„Xiaomi“ pristatė „Mi Watch“ laikrodį, panašumai į „Apple Watch“ nustebins daugelį
0 Pasidalinimai
318 Peržiūros

„Xiaomi“ ir toliau siautėja, pristatydama įvairiausius įrenginius, telefonus ir kitokią įrangą. Šiandien buvo pristatytas naujas „Xiaomi“ išmanusis laikrodis – „Xiaomi Mi Watch“.

Taigi, naujasis laikrodis pasižymi kvadratiniu 1,78 colio AMOLED ekranu, apsaugotu safyriniu stiklu, o laikrodžio korpusas pagamintas iš aliuminio. Dešinėje įrenginio pusėje rasime karūnėlę, kuri skirta patogesniam laikrodžio valdymui, kiek žemiau įmontuotas daugiafunkcis mygtukas, o viduryje, tarp karūnėlės ir mygtuko, mikrofonas. Kitoje pusėje randame garsiakalbį ir mikrofoną, o apvertę laikrodį matome širdies pulso matuoklį ir krovimo jungtį.

Nors tai ir akivaizdi „Apple Watch“ kopija, tačiau „Mi Watch“ turi kiek aštresnes formas, taip pat laikrodis bus įkraunamas ne bevieliu būdu. Ir jeigu dizainas yra labai panašus į vieną geriausių išmaniųjų laikrodžių rinkoje, tačiau jo galimybės neprilygsta.

Kartu su naujuoju „Mi Watch“ komplektuojama fluoro gumos apyrankė, kuri yra antialerginė ir draugiška odai. Spalvų gama, nors ir nedidelė, tačiau turi pagrindines ir populiariausias guminių apyrankių spalvas: baltą, mėlyną, sidabro ir juodą. Taip pat šią apyrankę galėsite išimti ir pakeisti kokia nors kita.

„Xiaomi Mi Watch“ viduje slepia specialiai išmaniesiems laikrodžiams kurtą „Snapdragon Wear 3100 4G“ lustą, turintį keturis „Cortex A7“ branduolius, veikiančius 1,2 GHz taktiniu dažniu. Gamintojas teigia, jog šis įrenginys yra pirmasis, naudojantis „Snapdragon Wear 3100 4G“ lustą, nes kiek anksčiau išleistas „Fossil Gen 5“ laikrodis neturi 4G palaikymo.

Visgi būtina paminėti, jog naujasis „Xiaomi“ kūrinys turi vieną iš didžiausių baterijų išmaniųjų laikrodžių rinkoje. Minėtoji baterija pasižymi 570 mAh talpa, kai, pavyzdžiui, „Huawei Watch GT 2“ pasižymi 455 mAh, „Galaxy Watch Active 2“ – 340 mAh, na, o „Apple Watch Series 5“ – vos 296 mAh baterijų talpomis. Nors „Mi Watch“ baterijos talpa atrodo įspūdingai, visgi realybė gali kiek nuliūdinti: gamintojas teigia, jog laikrodis vienu krovimu gali išgyventi iki 36 valandų.

Taip pat laikrodyje rasime NFC, Bluetooth 4.2, Wi-Fi, GPS, nepriklausomą vibracijos motorą, pakankamai didelį garsiakalbį. Be to, šiame laikrodyje rasime eSIM palaikymą, kuris leidžia naudoti virtualią SIM kortelę ir suteikia galimybę naršyti internete, skambinti ir rašyti SMS.

Šiame „Xiaomi“ laikrodyje sukasi Google WearOS sistema, tačiau kaip ir telefonai, turės „MIUI“ temą. Taip pat bus siūloma rinktis iš įvairiausių ciferblatų, tarp kurių sau patinkantį ras bet kuris pirkėjas. Nenustebinsime pasakydami, jog įrenginyje veiks „Xiaomi“ kurtas virtualus asistentas „XiaoAI“.

Kaip ir įprasta šiuolaikiniams išmaniesiems laikrodžiams, taip ir šis palaikys visas visiems žinomas ir įprastas funkcijas – pulso matavimo, deguonies kraujyje VO2 max sekimą, miego sekimą, ir kūno energijos matavimą. Taip pat teigiama, jog įrenginys tinka plaukiojimui.

Dėl „Google WearOS“ teikiamų galimybių, naujasis „Xiaomi Mi Watch“ turi programėlių parduotuvę, kurioje galima rasti daugiau nei 40 įvairių programėlių, pritaikytų naująjam laikrodžiui.

Visgi įrenginio kaina nenudžiugins, kuri siekia 185 JAV dolerius, na, o jeigu mėgstate kiek prabangesnius daiktus, „Xiaomi“ jums gali pasiūlyti prabangesnę laikrodžio versiją, kuri pasižymi safyriniu stiklu, nerūdijančio plieno korpusu ir apyranke. Ši įrenginio versija kainuos apie 285 JAV dolerius.


Parašyti komentarą