„League of Legends: Wild Rift“ pasirodys dar šiemet

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-10-15
„League of Legends: Wild Rift“ pasirodys dar šiemet
0 Pasidalinimai
536 Peržiūros

Banggood

Vakar vakare vykusiame naujųjų „Apple“ telefonų pristatyme buvo užsiminta apie vieną iš naujesnių „Riot Games“ projektų- „League of Legends: Wild Rift“. Turbūt vieno iš sėkmingiausių „Moba“ žanro atstovų „League of Legends“ mobili versija yra jau finišo tiesiojoje. Pirmą kartą apie „Wild Rift“ išleidimą buvo paskelbta prieš beveik metus, tačiau apie jo išleidimo datą nebuvo kalbama. Tačiau savaime suprantama, kad laukti tikrai nereikės ilgai, nes dar vasarą pasirodė vadinamoji žaidimo beta versija, kurią galėjo laisvai išbandyti įvairių regionų gyventojai. 

Pirmą kartą apie „League of Legends: Wild Rift“ buvo paskelbta pernai spalį. Kartu su juo buvo pristatyta „Valorant“, „Legends of Runterra“ ir „Teamfight Tactics“ mobilioji versija. Visi trys projektai jau pasirodė šiais metais ir susilaukė nemažo populiarumo ir dėmesio, ypač „Valorant“, kurį jau yra žaidę daugiau nei 12 milijonų vartotojų. Tačiau su žaidimais, kurie yra skirti išmaniesiems yra šiek tiek kitaip. „Teamfight Tactics“ startavo tikrai įspūdingai, tačiau šlovės laikai baigėsi, o šiuo metu jį žaidžia daugiausiai tik ištikimiausi fanai, o ir mobilioji versija neatnešė tiek daug naudos kiek tikėjosi patys kūrėjai. 

Tačiau su mobiliąja „League of Legends“ versija kūrėjai nusprendė pasielgti kitaip nei su „Teamfight Tactics“. Pirmiausia žaidimas buvo perdarytas iš pagrindų, tai yra pritaikytas valdyti išmaniesiems, sumažintas žemėlapio dydis bei svarbiausia, kad buvo ženkliai sutrumpintas žaidimo ilgis palyginus su kompiuterine versija. Šiuo metu trumpesnį „League of Legends“ mačą nei 20 minučių turbūt retai kada pamatysi. Panašiai yra ir su „TFT“, kuris yra žaidžiamas kartu su asmeninių kompiuterių vartotojais, tai ir savaime suprantama, kad neretai kovos užtrunka ir 40 minučių ir net daugiau, o tai tikrai ne visada yra priimtina išmaniųjų vartotojams. Ši problema buvo išspręsta labai paprastai - buvo pasekta neoficialių kopijų, kurių yra pilna „Google Play“ parduotuvėje pavyzdžiu ir pabandyta sutrumpinti vienų varžybų vidutinį laiką iki 10-15 minučių. 

Šiuo metu nėra atskleista tiksli „League of Legends: Wild Rift“ išleidimo data, tačiau per „iPhone 12“ pristatymą buvo pranešta, kad jis turėtų pasirodyti jau šiais metais. Telefoninė versija skirsis ne tik valdymu bei išvaizda, bet ir tuo, kad iš karto beveik 150 „League of Legends“ herojų nebus prieinami, tačiau bėgant laikui jie tikrai turėtų atsirasti rikiuotėje.  Jis bus prieinamas „iOS“, „Android“ ir konsolių vartotojams.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis
Patarimas
Gavote dovanų išmanųjį telefoną? 10 patarimų, ką su juo daryti pirmiausia Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Meizu“ ruošia pristatyti pirmąjį savo įrenginį šiemet – „mBlue S6“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujausia „Android“ operacinės sistemos versija vis dar sunkiai randama išmaniuose įrenginiuose Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ oficialiai pradeda „Samsung Galaxy A8 (2018)“ prekybą Europoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Dar vienas išmanusis telefonas su „išpjova“ – „Oukitel U18“ pasirodys mėnesio pabaigoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo