Namų tvarkymą patikėkite robotui: nuostabų „Lenovo“ robotą siurblį dabar galima įsigyti už gerokai mažiau nei €290

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2021-03-04
Namų tvarkymą patikėkite robotui: nuostabų „Lenovo“ robotą siurblį dabar galima įsigyti už gerokai mažiau nei €290
0 Pasidalinimai
173 Peržiūros

Banggood

Įvairūs išmanieji sprendimai namams įgauna vis didesnį populiarumą, o ypatingai sparčiai tobulėja robotai – dulkių siurbliai. Jeigu prieš metus ar kiek daugiau tarp pigesnių variantų galėjome matyti tik „Xiaomi“ ar dar keletą mažiau žinomų Kinijos gamintojų, tai dabar pasirinkimas daug didesnis. O šiandien turime pasiūlymą tiems, kurie ieško nebrangaus ir itin kokybiško produkto!

Dabar internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ Jūs galite įsigyti „Lenovo X1“ robotą dulkių siurblį, kurio kaina siekia vos 277,76 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GB-LEVENO. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o taip pat verta žinoti, jog produktas atkeliaus iš Lenkijoje esančių sandėlių, todėl Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių. Na, o dabar pažvelkime į pačio siurblio galimybes.

„Lenovo“ pristatė robotą dulkių siurblį – dabar parduodamas už puikią kainą, o pirmieji pirkėjai gaus ir puikių dovanų!

Visų pirma, „Lenovo X1“ dulkių siurblys pasižymi labai stilingu dizainu. Šio roboto korpusas padengtas juoda spalva su auksinės spalvos apipavidalinimu. „Lenovo“ produktas atrodo išties solidžiai, tačiau pasižymi ne tik puikiu dizainu, bet ir dar geresniu funkcionalumu.

Vienas didžiausių „Lenovo“ dulkių siurblio privalumų – trys valymo režimai, kurie padės ne tik pasirūpinti švara, bet ir sutaupys daugybę Jūsų laiko. Su šiuo robotu dulkių siurbliu Jūs galite ne tik siurbti ar atlikti šlapią valymą, bet ir nustatyti šiuos abu valymo būdus vienu metu. Daugumai kitų robotų gali atlikti tik vieną iš šių veiksmų, tačiau „X1“ tai padarys be papildomos Jūsų pagalbos.

Žinoma, kaip ir dauguma tokių produktų, taip ir šis valdomas per specialią programėlę, kurioje galėsite nustatyti kurias erdves norite valyti, o kurias palikti nenuvalytas. Verta paminėti ir tai, jog galėsite ne tik nustatyti norimas valyti patalpas, tačiau ir pasirinkti plotus, kuriuos reikėtų išvalyti kelis kartus, nustatyti virtualias sienas ar sudaryti siurbimo planą per kelis aukštus.

Naujojo „Lenovo X1“ siurbimo galia siekia 2200 Pa, tačiau nepaisant daug galios – jis yra pakankamai tylus. Šio dulkių siurblio triukšmo lygis siekia tik 55 dB, todėl netrukdys Jums užsiimti kasdiene veikla. Verta paminėti ir tai, jog dulkių talpa siekia 585 ml, o vandens talpykla – 170 ml.

Kaip jau minėjome, „Lenovo X1“ robotą dulkių siurblį dabar galite įsigyti vos už 277,76 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą GB-LEVENO. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o taip pat verta žinoti, jog produktas atkeliaus iš Lenkijoje esančių sandėlių, todėl Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.

 

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kodėl ne visi telefonai su „Android“ turi lietuvių kalbą ir ar galima ją pridėti? Autorius: Admin
Naujiena
„Lenovo“ išleido pirmąjį savo „full-screen“ ekranu pasižymintį telefoną Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
Aiškėja galima „LG G7“ flagmano pristatymo data bei specifikacijos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Pasirodė galimai naujojo „LG G7“ telefono priekinės panelės nuotrauka Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„iPhone 6 Plus“ baterijos pakeitimo už 29 JAV dolerius teks laukti iki balandžio Autorius: Redakcija

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo