Jump to content

Synthol

Nariai
 • Pranešimai

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. Bendroje sumoje kur gautusi pigiau ? Į muitininkų rankas patekusi prekė ant prekės reikėtu damokėti pvm ir muitą, ar iš europos sandelių gearbeste nusipirkti ?
 2. Mėgstamiausia sporto šaka?

  Patinka viska sportuoti, bet labiausiai svorių sportą, o su kompanija tinklinį, krepšinį...
 3. Gan gražiai atrodo ta raudona spalva, pakels pardavimus vien dėl spalvos.
 4. Aš manau stambios įmonės puikiai žino ką daro ir tokių klaidų, kad užsivežtu brokuotu telefonų gausia liniją ir fantastinė mintis. Na bet visko būna.
 5. Patyrinėsiu,ačiū. Pačiam teko naudotis šio tiekėjo paslaugomis ar apskritai dažnai tenka pirkti iš ally prekes, kurioms gresia pvm ar muitai ? ir sėkmingai nereikėjo sumokėti papildomai ?
 6. Vienam Varlės salone teko teirautis pardavėjo, kodėl pas juos nebėra Meizu, tai sakė du trečdaliai pardavinėtu Meizu telefonų buvo gražinti dėl gedimų ir po to Varlė nustojo juos pardavinėti kuriam laikui.
 7. Samsung s7 ar Htc 10 kiris geresnis?

  Peržiūrėjau specifikacijas, beveik identiškas, tačiau S7 vis tiek stipresnis na ir automatiškai kainą didesne... Man asmeniškai HTC visada buvo kokybės garantas ir daug geriau žiūrėdavosi negu kiti modeliai.
 8. Pasiulymai tobulumo link

  Yra, tarkim pasirinkus no foto - ' telefonai.eu puslapis neveikia telefonai.eu šiuo metu negalima apdoroti šios užklausos. HTTP ERROR 500
 9. O jeigu dabar reikėtu rinktis telefoną redmi note 3 kainos ribose, rinktumeisi būtent xioami ar rimtai pagalvotum ir apie kokio kito gamintojo modelį? Ir apskritai aš nelabai suprantu tarkim gearbest sistemos, jeigu atsiranda ES sandėlyje tai kainą iki 20-30 eurų skiriasi nuo lietuviškų portalų. Jeigu pasirenki HK, tai aišku kaina dar mažesne, bet jeigu ES tai užauga stipriai... o iš ally bijau pirkti, didesnė grėsmė muitų ir pvm.
 10. Xiaomi redmi note 3 man patinka, bet norėtusi geresnės kameros, jeigu dar įmanoma kažką išspausti. Dabar šiuo metu negaliu skirti didesnių lėšų telefonui, todėl ir domiuosi ką dar patikimo galima paimti iš kinų rinkos telefonų.
 11. Jūsų ryšio operatorius?

  Kaip reikia derinti su visais tais vadybininkais? Aš turiu T2 planą neriboti sms, pokalbiai + 5GB už 7.89 eur. Vienas žmogus gyrėsi, kad gavo už 5 eurus tokį planą... Ar čia skaitosi normaliai už tokia sumą, ar nelabai ?
 12. Kinijos gamintojas „Oukitel“ per pastaruosius keletą metų susilaukė pripažinimo ne tik vietinėje, bet ir tarptautinėje rinkoje. Šio gamintojo išmanieji telefonai vis dažniau atkreipia ir europiečių dėmesį, kadangi „Oukitel“ patrauklią savo produkcijos kainą vis geriau pavyksta suderinti su nepriekaištingu dizainu. Būtent čia galima paminėti išmanųjį telefoną Oukitel U13. Pagal technines charakteristikas tai vidutiniškų galimybių išmanusis – flagmanų gerbėjus tikrai niekuo nenustebins, bet lengvai susitvarkys su visomis įprastinėmis užduotimis. Gamintojas siūlo pilnai metalinį išmaniojo telefono korpusą, bei 5,5 colių įstrižainės lenktus kraštus turintį 2.5D tipo IPS technologijos aukštosios raiškos (1920 x 1080) ekraną. „Oukitel U13“ teigiamų pirkėjų atsiliepimų taip pat susilaukia ir dėl techniškai pažangių priekinėje bei galinėje dalyje integruotų kamerų. Nors galinėje dalyje šiuo atveju puikuojasi 13 megapikselių kamera, pagalbiniai programinio lygmens techniniai sprendimai nuotraukas išmaniojo telefono atmintyje leidžia išsaugoti 16 megapikselių raiška. Tuo tarpu priekyje integruota 8 megapikselių kamera užfiksuotos nuotraukos po papildomo apdorojimo galiausiai yra atvaizduojamos 13 megapikselių raiška. Grįžtant prie „Oukitel U13“ techninių charakteristikų svarbu paminėti, kad šis išmanusis telefonas yra aprūpintas aštuonių branduolių „MediaTek MTK6753“ centriniu procesoriumi, „Mali-T720“ vaizdo plokšte, LTE ryšio moduliu, piršto antspaudų skaitytuvu ir „Samsung“ 3 GB operatyviąją RAM bei 64 GB ROM atminties moduliais.
 13. Mirties bausmė.

  Aš ir nesu už Mirties bausme, manau mano atsakymuose tai pasimatė, o kodėl pacitavote būtent mano atsakymą taip ir nesupratau. Litus ir skaičius įmečiau tiesiog dėl bendro formalumo, skaičiai labai realiai nepasikeitė. Prašau nekraipykite mano minties. Kiekvienos šalies vidaus pasirinkimas yra jos vidaus valdymas. O EUROPA PAMINĖJAU, KAD NORINTIEMS MIRTIES BAUSMĖS LEGALIZAVIMO LIETUVOJE NESULAUKS, NES JOJE JOS NĖRA, IR DRAUDŽIAMA BERODS.
 14. telefonų defektai

  Jeigu ji kalba apie LCD, tada taip.
 15. Mirties bausmė.

  Pamoka kitiems, jog geriau nepakliūti. Išgyventi kalėjimo sąlygomis, kurioje vyrauja kastų sistema, hierarchija ne taip lengva. Aš manau, kad mirties bausmė labai abejotinas sprendimas, geriausiai būtų darbo stovyklos, lageriai kaip TSRS ar nacistinėje Vokietijoje, tada būtu nauda ir pamoka nuteistiesiems. Tokių kurie sėdi iki gyvos galvos tėra iki 100 žmonių. Labai sunku būtu išlaikyti teisingumą skiriant mirties bausme, o plius jeigu kuris žmogus sėdo nekaltai ? Ir jos realiai net būti negali, po kol esame ES, kai ji sugrius galbūt ir įves, bet ir tai abejoju.
×