Lukas

Administratoriai
 • Pranešimai

  158
 • Taškai

  47 
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  6
Apie Lukas
 • Rangas
  Administracija
 • Gimimo data 1992.02.01
Profilio informacija
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
Telefono informacija
 • Gamintojas
  Xiaomi
 • Modelis
  Mi 5
Kontaktinė informacija
 • Skype
  telefonai.eu
 • Tinklalapio URL
  https://telefonai.eu
Profilio lankytojai
1.385 profilio peržiūros(-ų)
 1. Klaidą radau. Pasistengsiu greitu metu ištaisyti. Ačiū už pastebėjimą.
 2. „Apple“ pristatė naujus raudonus telefonus „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“. Ši telefonų linija pavadinta „(Product)RED Special Edition“, o dalis už juos gautų pinigų bus skirta kovai su AIDS. Raudona spalva yra nauja „Apple“ telefonams, kurie iki šiol būdavo balti, juodi, sidabriniai, auksiniai ir rožiniai. Naujoji telefono versija gimė po dešimties metų „Apple“ bendradarbiavimo su programos (RED) kūrėjais. Pastarieji palaiko kovos su ŽIV ir AIDS kampanijas, per kurias konsultuojamasi, daromi testai, populiarinami vaistai, stabdantys viruso perdavimą iš motinos jos būsimam kūdikiui. Dalis pajamų, gautų pardavinėjant raudonuosius „iPhone“ telefonus, bus skirta šiai programai. Šis bendradarbiavimas organizacijai (RED) jau leido uždirbti 130 mln. dolerių, o tai yra ketvirtadalis visos jų uždirbtos sumos (465 mln. dolerių). Parduotuves raudoni „iPhone“ pasieks penktadienį. Kaip skelbia appleinsider.com, JAV „iPhone 7“ kainuos 749 dolerius, o „iPhone 7 Plus“ – 869 dolerius. „Apple“ logotipas išliks sidabrinis.
 3. Yra tekę bendrauti su Meizu atstovais Europoje, tai galiu patvirtinti, jog jie turėjo rimtų problemų su kokybe. Būtent dėl nesėkmingų bandymų įsitvirtinti Europoje su Meizu M2 Note, MX5 modeliais. Tos problemos liečia ne tik Lietuvos rinką, todėl galbūt ir nesijautė kažkur dirbant didesnio grąžinimo procento. Bet tikrai galiu patvirtinti, jog jie turėjo labai daug problemų su modeliais prekiaujamais Europoje.
 4. Peržiūrint savo profilį prie nuotraukėlės nėra keitimo mygtuko? Turėtų atrodyti maždaug taip: http://prntscr.com/en15zb
 5. Procesorius jau atgyvenęs - išleistas prieš daugiau nei 3 metus. Man labai keista, jog jis vis dar naudojamas Aišku, šnekant apie biudžetinės klasės įrenginius - visiškai normalu, kad naudoja trijų metų senumo procesorių, nes taip nesudėtinga sužaisti su žemesne kaina. Tačiau pamatęs MediaTek MTK6753 procesorių - apeičiau šį įrenginį kad ir kaip gražiai atrodytų kiti skaičiukai. Kalbant apie OS - kiek yra tekę bandyti Oukitel telefonų - pernelyg neapkrautas ROM, pakankamai švarus ir visai tvarkingai veikiantis. Tikrai nemanau, kad softas šiuo atveju turėtų būti priežastis pirkti arba nepirkti telefono.
 6. Ne visiškai tiesa. Kaina ar specifikacijos visiškai neatspindi OS optimizavimo telefonuose. Taip, gamintojas, kuris kepa daug naujų telefonų dažnai išleidžia su kreiva OS, tačiau taip nėra su visais gamintojais iš Kinijos. Tarkim, biudžetinius telefonus gaminantys Doogee, Oukitel, UMi pasižymi gana stabiliais ROM. Nors atnaujinimų dažnai nebūna, bet stabilumo tikrai netrūksta. Dar iš pigesnių Elephone visai neblogai tvarkosi. Visa esmė, kad jie dažniausiai naudoja stock arba labai mažai modifikuotą Androidą, todėl ir problemų kyla mažiau. Blogiausias telefonas softo prasme, kurį yra tekę bandyti buvo pagamintas Oppo. Tačiau vėlgi. Aš skaitau, kad šiek tiek suprantu apie telefonus ir žinau į ką žiūrėti, tačiau paprastas žmogus nusipirks ir nepastebės jokių bugų ar optimizavimo klaidų. Bet Oppo softas buvo visiška tragedija Nevertėtų galvoti, jog kinai už dyką sudės pačius geriausius kameros jutiklius
 7. Įsirašyt Global ROM reikia Bet kai nesupranti, tai sutinku, jog gali pasirodyti šūdinas telefonas. Sunku kolkas yra lyginti 1+3 su Huawei P10, nes pastarasis dar nėra pardavinėjamas, todėl kaip ir neįmanoma palyginti. Na, nebent buriant iš specifikacijų
 8. Bet ar mes kalbam apie inovatyvius sprendimus ar apie šiais laikais +- savaime suprantamus dalykus? Aš turėjau omenyje, kad jie realiai nesugalvojo nieko naujo lyginant S6 ir S7 - microSD tikrai ne naujovė, kameros patobulinimas natūralus dalykas, IP67 irgi nėra naujiena, o baterijos tobulėja kasmet (kaip ir kameros).
 9. Pagal specifikacijas, tai turėtų veikti 4G ryšys, tačiau jeigu gyvenate toliau nuo miesto - galbūt Jūsų ryšio operatorius toje vietoje negali pasiūlyti 4G Jums. Ar telefonas palaiko 4G ryšį galite pasitikrinti čia: http://willmyphonework.net . Tačiau jeigu naudojatės BITĖS arba TELE2 paslaugomis, tai spėju, kad nepatenkate į 4G plotą ir todėl veikia prastesnis mobilusis ryšys.
 10. Gal galėtumėte patikslinti Samsung telefono modelį ir serijos numerį (SM-G****)?
 11. Gamintojai išleidžia naujausius modelius ne veltui. Visuomet reikia bandyti pirkti kuo naujesnį, o už 500 eurų išeina apynaujis iPhone 6s. Nėra prasmės pirkti dviejų ar trijų metų senumo modelius - tokius kaip iPhone 5 ar iPhone 6, nes jie iš esmės jau kaip ir atgyvenę savo
 12. Praėjusių metų pabaigoje Xiaomi pristatė itin didelio dėmesio sulaukusį Xiaomi Mi Mix išmanųjį telefoną, kuris pasižymėjo itin dideliu ekrano ir korpuso santykiu. Tie, kurie domisi aktyviau - žino, jog šis modelis susižėrė itin daug įvairių apdovanojimų dėl savo inovatyvumo. Niekam ne paslaptis ir tai, jog Xiaomi ketina išleisti patobulintą šio įrenginio versiją, o internete jau pasirodė ir neoficialūs galimo naujojo telefono vaizdai, kurie paremti internete pasirodančiais gandais. Kai kurie dalykai gal atrodo ir neįtikėtinai, tačiau manau bus puiki pradžia diskusijai. Kaip manote kaip turėtų atrodyti ir kuo pasižymėti šis telefonas, jog ir vėl sulauktų daugybės dėmesio?
 13. Meizu - tikrai nėra labai didelio išskirtinio dėmesio vertas gamintojas. Meizu M2/M2 Note tikrai yra neblogi įrenginiai savo kainos grupėje, nors dabar jau jie pakankamai seni ir klausimas ar vis dar verti dėmesio. Man asmeniškai niekaip nepavyksta suprasti kodėl šitas gamintojas metai iš metų gamina tiesiog indentiškus telefonus. Teko testuoti tiek M2, tiek M2 Note, tiek M3 Note. Skiriasi ekranas, o visa kita beveik tas pats. Dar vienas labai didelis Meizu telefonų trūkumas - kreivas ROM. Klaidos taisomos labai retai, o pavyzdžiui M3 Note telefone mobilus parašas neveikia nuo pat išleidimo ir neaišku ar apskritai kada veiks. Taigi, ar tikrai Meizu yra labai verti dėmesio?
 14. @djst iki šios savaitės pabaigos paskelbsime tikslią "akcijos" pabaigos datą. Buvo tikėtasi šiek tiek daugiau naudingo turinio. Iš esmės gerai, kad atsiranda daugiau tų diskusijų, tačiau kaip ir minėjot kai kurios iš jų yra taršalai forumui. Komanda stengiasi kiek įmanoma pašalinti visiškai bereikšmio turinio, tačiau visko nesužiūrėsi ir jeigu pastebite kažką ką reikėtų pašalinti - paspauskite mygtuką "PRANEŠTI!", kuris yra virš pranešimo temo (prie parašymo datos).