Blofeld

Administratoriai
 • Pranešimai

  96
 • Taškai

  48 
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  2
Apie Blofeld
 • Rangas
  Administracija
Profilio informacija
 • Lytis
  Vyras
Telefono informacija
 • Gamintojas
  OnePlus
 • Modelis
  3T 64GB
Profilio lankytojai
1.463 profilio peržiūros(-ų)
 1. Ir dėl to galvoji, kad jau tavo nuomonė yra garantuotai teisinga? Beje, vis dar laukiu argumentuotų faktų, šaltinių, kuriuose įrodoma, kad S8 kažkas pakeista kameros sisteminėje pusėje ar geležyje, ir kuo skiriasi nuo S7. Nes asmeninė nuomonė dėl kameros dar nieko nereiškia.
 2. Principas bus labai panašus, patarčiau paieškoti info xiaomi ar xda forumuose, ten bus galima rasti išsamius gidus anglų kalba. Kažkuo padėti nelabai galiu, nes pats šio telefono neturiu, o kokybiškos pamokos parašymui reikia būti išbandžius viską praktiškai, o ne tik išversti.
 3. O galima normalių, argumentuotų faktų, kas kitokio yra S8 kameroje, nei S7? Ir kalbu ne apie asmeninius pastebėjimus ir nuomonę, o konkrečią info kas yra pakeista OS dėl kameros, ar kuo skiriasi geležis(jei skiriasi).
 4. Ekranas didelis, bet to dydžio nesijaus, nes rėmai labai maži. S8 dydis: 148.9 x 68.1 x 8 mm (5.86 x 2.68 x 0.31 in) S7 dydis: 142.4 x 69.6 x 7.9 mm (5.61 x 2.74 x 0.31 in). Kaip matom, S8 nuo S7 skiriasi tik keliais milimetrais, kas praktiškai nesijaus, o ekrano dydis žymiai didesnis, čia pliusas.
 5. Populiarūs dėl kainos ir gražių skaičiukų, o kokybė neprilygsta Samsung ar iPhone. Taip, ji gan nebloga, viskas kaip ir ok, bet išlenda kokie nors software bugai, ar šiaip kokia prastesnės kokybės detalė ar dar kažkas, bet nėra ir ko pykti, kai telefono kaina dvigubai mažesnė.
 6. Kokių? Gyvenimas kalėjime iki gyvos galvos už mokesčių mokėtojų pinigus? Vieninelė normali bausmė, tai uždarymas minkštoje vienutėje, kad negalėtų nusižudyti, jokios veiklos nedavimas ir jokio bendravimo. O normaliam žmogui be bendravimo bus žiauri kančia.
 7. Tai pasiskaičiuok. Jeigu perki Aliexpress iš Goldway ir imi EU Express shipping, tai gausis jis pigiau man atrodo. Nes už siuntimą sumoki ~+15 €, bet mokesčių būti neturėtų, bent jau man tai praslydo ramiai, jei nebūtų praslydę, mokesčiai būtų ~30 € kainavę, nes telefoną už 100 € pirkau
 8. Tai taip, dėl ko ir sakau, kad pardavėjas čia nėra labai atsakingas už tai. Taip, jis prie siuntimo būdo rašo, kad mokesčių neturėtų būti, nes siunčiama per ES, bet tai nereiškia, kad tikrai jų nebus. Nes abejoju ar kažkas kitoje ES šalyje sumoka tuos mokesčius, kai siunta ateina. Ir dėl to kaltinti pardavėją ir reikalauti pinigų atgal, manau nereikėtų.. O realiai, tai iki 150 € yra tik PVM mokestis ir išmuitinimo paslaugos(per LT paštą apie 8.5 €, DHL - 22 €).
 9. Bent jau mano manymu pardavėjas yra atsakingas už tai, ką aprašė apie prekę, ir už tai, kokiu būdu išsiųs, bet daugiau nebe nuo jo priklauso. Nežinau, man sąžinė net neleistų iš pardavėjo kažko reikalauti, jeigu prikibtų muitinė, nes tai jau ne pardavėjo kaltė ir jis siųsdamas per Europą tik daro paslaugą pirkėjui, kuri dažniausiai išeina į naudą. Taip ir didėja pardavėjų kiekis, kurie nesiunčia nieko į Lietuvą, dėl lietuvių "verslumo".
 10. Aš ten išstudijavęs pakankamai esu. Bet esmė, kad ten pasakojama ne apie prekę Pasakojama apie siuntimą, bet siuntimo atskirai tu neperki, tu perki prekę ir pasirenki kokiu būdu siųsi. pardavėjas tiesiog daro paslaugą, ir stengiasi padėti, kad išvengtum PVM mokesčių. Su preke čia jau nesusiję ir nemanau, kad Aliexpress turėtų reaguoti į skundus dėl muitinės. O jei ir reaguotų, tai būtų žiauriai nesąžininga. EU Express yra teorinė galimybė, kad mokesčių nebus, nes siunčia per EU šalis, bet visgi niekas nežino kaip tiksliai sureaguos muitinė.
 11. Na kaip čia pasakius, pardavėjas apie prekę viską teisingai pasako, o siuntimas tai jau realiai nebe nuo jo priklauso. Jis išsiunčia ir tiek, jis tai nežino kaip muitinė sueraguos.
 12. Nereikėjo, viskas ok buvo.
 13. Pats pirkau Xiaomi Mi4c iš Goldway, kai dar turėjo, tai tą patį EU Express ėmiau. Tai maršrutas buvo toks: Kinija -> Prancūzija -> Vokietija -> Lenkija -> Lietuva.
 14. Iš ES sandėlių brangiau, nes jau būna sumokėti mokesčiai ir muitinė nebeprikibs. Jei iš HK sandėlio, taip pat gali prikibt kaip ir perkant iš Aliexpress.
 15. Tai tau pardavėjas turbūt buvo įrašęs savo kreivą šleivą OS. Pats turėjau Xiaomi Mi4c dar visai nesenai(dar rašiau ir pamoką čia, nes pats suvargau kol viską radau kaip persirašyti), tai pirkau Aliexpress, gavau irgi kinietišką OS(nes Mi4c išleistas tik Kinijos rinkai), bet modifikuotą, buvo lietuvių kalba ir pan. Taip pat buvo trojanas vienoj programoj, kurios ištrinti neleido. Tam ir persirašai OS, kad būtų švari. Jei perki skirtą Kinijos rinkai, nesistebėk, kad neišsitrina appsai. Tam ir skirti international modeliai. O Huawei oficialiai prekiauja Lietuvoj, todėl ir būna įrašyta iškart pritaikyta Lietuvai OS. Viskas paprasta.