djst

Nariai
 • Pranešimai

  133
 • Taškai

  60 
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  3
Apie djst
 • Rangas
  Naujokas
Profilio informacija
 • Lytis
  Vyras
Telefono informacija
 • Gamintojas
  Samsung
 • Modelis
  S7 edge
Kontaktinė informacija
 • Instagram
  https://www.instagram.com/djstammo
Profilio lankytojai
1.269 profilio peržiūros(-ų)
 1. Nu va, valio, nugalėjo draugystė, kiekvienas lieka su savo nuomone
 2. Ir dėl to galvoju, kad skaičiukai popieriuje yra teisingi. Reikia įrodymų dėl pasikeitimo geležyje? Prašau. Exmor sensors IMX260 - S7/S7edge IMX333 - S8/S8plus Detaliau kol kas negaliu pasakyti skirtumų, nes išnagrinėtas tik senasis IMX260, lauksim kol detaliau apžiūrės IMX333. O išvadas, kaip ir ponas, padariau savo pasidomėjęs kiek daugiau, ne tik apžiūrėjęs. Ir ne, ne garantuoju, kad mano nuomonė yra garantuotai teisnga, niekur taip nesakiau. Tai jūs savo tekste garantuotai tvirtinote, jog kamera niekuo nepasikeitusi, nors vėliau pats sau paprieštaravote, nes vis gi apdirbimo algoritmas pakeistas (nesvarbu, kad vėliau jį gaus ir S7/S7edge, šią akimirką - tai skirtumas), jei jau kabinėtis prie smulkmenų.
 3. Ne ilgai, pusvalandį gal daugiau, vaikštant su kolega Vingio parke.
 4. Yra demo modeliai pas oficialius atstovus. Ne, ne tie salonuose prirakinti, laisvai naudojami. Džiugu, kad prajuokinau
 5. Tai vat, kad tikrinta ir fotografuoja, o ypač filmuoja geriau nei S7. Foto skirtumas nėra didelis, bet detalizacija geresnė, tamsoje triukšmas mažesnis, nei S7. Kritika be argumentų? Faktai yra nenuginčyjami, kaip galima sakyti, kad tai tokia pati kamera, kai ji nėra tokia pati. Tas pats sakyti, kad 6 Golfas yra tas pats kas 5, o nu 4to iš vis mažai kuo pasikeitė
 6. Iki čia perskaitęs ir nutariau toliau neskaityti, nes supratau, kad apžvalga niekinė. Kamera tikrai ne ta pati, kaip pas S7/S7edge. Patobulėjimas nėra toks ryškus, kokio visi laukėme, bet taip kategoriškai tvirtinti nesąmonę - nemokšiška.
 7. Google iniciatyva pasirašytas "taikos" paktas - dalintis ir laisvai naudoti Android kodą, sukurtas aplikacijas be jokių patentų apribojių. Paktą pasirašė Google, Samsung, LG, Foxconn, HMD, HTC, Coolpad, BQ ir Allview, taip pat durys bus atviros ir naujiems, panorėjusiems prisijungti prie susitarimo, nariams.
 8. S8 ir S8+ galinė kamera turės arba Sony IMX333, arba ISOCELL S5K2L2 sensorių. Nors technologija ir megapikseliai tie patys, vis gi sensoriai naujesni (S7 naudojo IMX260 arba ISOCELL S5K2L1). Priekinė kamera analogiškai, bus Sony IMX320 arba ISOCELL S5K3H1. S8 kameros pavyzdžiai: Foto Video FHD 60fps P.S. ISOCELL sensorius gamina Samsung subsidijuojama SYSTEM LSI įmonė.
 9. Aš net labiau lyginčiau S8 korpusą su S7 edge. S8 dydis: 148.9 x 68.1 x 8 mm S7 edge dydis: 150.9 x 72.6 x 7.7 mm Mano nuomone patobulinimai visada sveikintini, tačiau šį kartą jų per mažai, o kai kas (antspaudų skanerio vieta) pavyko net blogiau. Taip pat nieko neužsiminti apie garso kokybę, tiek išorinio dinamiko, tiek per ausines. Su visu tuo galima būtų apsiprasti, jei tik kaina būtų adekvati startuojant, o ji tokia nėra.
 10. Samsung pristatė S8 ir S8+. Lauksime Luko detalėsnio aprašymo, kol kas oficiali nuoroda į techninius parametrus ir nuotraukas. Ką manote apie naujuosius Samsung flagmanus? Kokie įspūdžiai ir nuomonės?
 11. Išlenda ir pas grandus visokios nesamonės. Va dabar po Android 7 atnaujinimo S7 ir S7e savininkai skundžiasi greitu baterijos išeikvojimu, persikraudinėjimais ir kt. Visi gerai pamename Apple žemėlapių failus.
 12. Neblogas video apie tai, kodėl Xiaomi pardavimai katastrofiškai smuko ir ji netapo prognozuojamu antru Samsung, iš kur ir kaip atsirado rinkoje Oppo ir Vivo, kaip konkuruoja Huawei su naujais rinkos žaidėjais.
 13. Plus versija turės senesnį 12MP IMX362 kameros sensorių (toks stovi Asus Zenfone 3 Zoom ir Vivo Xplay 6) su Dual Pixel technologija. Tech. parametrai
 14. Prieš pasirodant Galasy S8 nutekėjo pirmieji gandai apie kuriamą Samung Galaxy Note 8. Būsimasis Note 8 turės Exynos 9xxx SoC čipą, ko gero bus ir Snapdragon 83x variantas atskiriems regionams, 6GB RAM ir iki 256GB vidinės atminties, 6,4" QHD+ arba 4K Super AMOLED ekranas (labiau tikėtina pastarasis), USB Type-C portas, 3,5mm audio kištukas, S-Pen, papildomas, kaip ir ant S8, Bixby assistant mygtukas. O atrodys jis taip:
 15. Aiškėja kainos, tiesa dar neaišku kurie modeliai bus su SD835, bet ko gero pigiausias mi6 4GB+32GB bus su SD821 Xiaomi Mi 6: 4GB RAM + 32GB ROM ($290) 4GB RAM + 64GB ROM ($333) 6GB RAM + 128GB ROM ($391) Xiaomi Mi 6 Plus: 4GB RAM + 64GB ROM ($377) 6GB RAM + 128GB ROM ($435) 8GB RAM + 256GB ROM ($507)