Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „14-Inch 3D Pandora 26800 in 1 Console Folding Portable Arcade Console Pandora DX Box 720P HD Screen Mini Arcade Moonlight“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 89.74 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

14-Inch 3D Pandora 26800 in 1 Console Folding Portable Arcade Console Pandora DX Box 720P HD Screen Mini Arcade Moonlight pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „14-Inch 3D Pandora 26800 in 1 Console Folding Portable Arcade Console Pandora DX Box 720P HD Screen Mini Arcade Moonlight“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

14-Inch 3D Pandora 26800 in 1 Console Folding Portable Arcade Console Pandora DX Box 720P HD Screen Mini Arcade Moonlight kaina

Kaip jau minėjome, dabar „14-Inch 3D Pandora 26800 in 1 Console Folding Portable Arcade Console Pandora DX Box 720P HD Screen Mini Arcade Moonlight“ parduodamas tik už 89.74 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas