Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „220VElectric Korean standard plug Brewista coffee pot Fine mouth brew coffee pot Pour Over Coffee Kettle Gooseneck Pot 600ml“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 99.47 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

220VElectric Korean standard plug Brewista coffee pot Fine mouth brew coffee pot Pour Over Coffee Kettle Gooseneck Pot 600ml pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „220VElectric Korean standard plug Brewista coffee pot Fine mouth brew coffee pot Pour Over Coffee Kettle Gooseneck Pot 600ml“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

220VElectric Korean standard plug Brewista coffee pot Fine mouth brew coffee pot Pour Over Coffee Kettle Gooseneck Pot 600ml kaina

Kaip jau minėjome, dabar „220VElectric Korean standard plug Brewista coffee pot Fine mouth brew coffee pot Pour Over Coffee Kettle Gooseneck Pot 600ml“ parduodamas tik už 99.47 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas