4K Digital Camera Digital Video Camera 64MP Dual Lens 2.8 Inch IPS Screen

4K Digital Camera Digital Video Camera 64MP Dual Lens 2.8 Inch IPS Screen

Kaina: 59.99€

Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „4K Digital Camera Digital Video Camera 64MP Dual Lens 2.8 Inch IPS Screen“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 59.99 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

4K Digital Camera Digital Video Camera 64MP Dual Lens 2.8 Inch IPS Screen pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „4K Digital Camera Digital Video Camera 64MP Dual Lens 2.8 Inch IPS Screen“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

4K Digital Camera Digital Video Camera 64MP Dual Lens 2.8 Inch IPS Screen kaina

Kaip jau minėjome, dabar „4K Digital Camera Digital Video Camera 64MP Dual Lens 2.8 Inch IPS Screen“ parduodamas tik už 59.99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas