Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „7Hz x Crinacle Zero 2 Updated 10mm Dynamic Driver IEM Wired Earbuds Earphones Gaming Earbuds with OFC IEM Cable for Musician“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 16.85 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

7Hz x Crinacle Zero 2 Updated 10mm Dynamic Driver IEM Wired Earbuds Earphones Gaming Earbuds with OFC IEM Cable for Musician pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „7Hz x Crinacle Zero 2 Updated 10mm Dynamic Driver IEM Wired Earbuds Earphones Gaming Earbuds with OFC IEM Cable for Musician“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

7Hz x Crinacle Zero 2 Updated 10mm Dynamic Driver IEM Wired Earbuds Earphones Gaming Earbuds with OFC IEM Cable for Musician kaina

Kaip jau minėjome, dabar „7Hz x Crinacle Zero 2 Updated 10mm Dynamic Driver IEM Wired Earbuds Earphones Gaming Earbuds with OFC IEM Cable for Musician“ parduodamas tik už 16.85 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas