Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Adjustable Metal Microphone Stand for Gaming Streaming USB Condenser Mic Suspension Scissor Boom Arm for A8 A6V K688 K669 K658“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 11.37 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Adjustable Metal Microphone Stand for Gaming Streaming USB Condenser Mic Suspension Scissor Boom Arm for A8 A6V K688 K669 K658 pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Adjustable Metal Microphone Stand for Gaming Streaming USB Condenser Mic Suspension Scissor Boom Arm for A8 A6V K688 K669 K658“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Adjustable Metal Microphone Stand for Gaming Streaming USB Condenser Mic Suspension Scissor Boom Arm for A8 A6V K688 K669 K658 kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Adjustable Metal Microphone Stand for Gaming Streaming USB Condenser Mic Suspension Scissor Boom Arm for A8 A6V K688 K669 K658“ parduodamas tik už 11.37 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas