Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „AJAZZ AJ199 Wireless 2.4GHz+ Wired Aaming Mouse PAW3395 Dual Mode Black“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 25.69 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

AJAZZ AJ199 Wireless 2.4GHz+ Wired Aaming Mouse PAW3395 Dual Mode Black pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „AJAZZ AJ199 Wireless 2.4GHz+ Wired Aaming Mouse PAW3395 Dual Mode Black“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

AJAZZ AJ199 Wireless 2.4GHz+ Wired Aaming Mouse PAW3395 Dual Mode Black kaina

Kaip jau minėjome, dabar „AJAZZ AJ199 Wireless 2.4GHz+ Wired Aaming Mouse PAW3395 Dual Mode Black“ parduodamas tik už 25.69 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas