Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Android13 Smart Home Theater TV Box AllwinnerH313 Google Assistant Netflix Streaming Bluetooth Media Player 2G16G 2.4G5G Wifi T1“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 14.95 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Android13 Smart Home Theater TV Box AllwinnerH313 Google Assistant Netflix Streaming Bluetooth Media Player 2G16G 2.4G5G Wifi T1 pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Android13 Smart Home Theater TV Box AllwinnerH313 Google Assistant Netflix Streaming Bluetooth Media Player 2G16G 2.4G5G Wifi T1“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Android13 Smart Home Theater TV Box AllwinnerH313 Google Assistant Netflix Streaming Bluetooth Media Player 2G16G 2.4G5G Wifi T1 kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Android13 Smart Home Theater TV Box AllwinnerH313 Google Assistant Netflix Streaming Bluetooth Media Player 2G16G 2.4G5G Wifi T1“ parduodamas tik už 14.95 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas