Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Anker Soundcore Motion+ Bluetooth Speaker with Audio 30W Hi Res Subwoofer IPX7 Waterproof 6700 MAh Portable Speaker“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 70.1 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth Speaker with Audio 30W Hi Res Subwoofer IPX7 Waterproof 6700 MAh Portable Speaker pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Anker Soundcore Motion+ Bluetooth Speaker with Audio 30W Hi Res Subwoofer IPX7 Waterproof 6700 MAh Portable Speaker“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth Speaker with Audio 30W Hi Res Subwoofer IPX7 Waterproof 6700 MAh Portable Speaker kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Anker Soundcore Motion+ Bluetooth Speaker with Audio 30W Hi Res Subwoofer IPX7 Waterproof 6700 MAh Portable Speaker“ parduodamas tik už 70.1 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas