Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „ATWFS Instant Water Heater 220V 4000W Portable Electric Heaters for Bathroom Hot Water Shower and Home Kitchen Heating“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 27.38 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

ATWFS Instant Water Heater 220V 4000W Portable Electric Heaters for Bathroom Hot Water Shower and Home Kitchen Heating pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „ATWFS Instant Water Heater 220V 4000W Portable Electric Heaters for Bathroom Hot Water Shower and Home Kitchen Heating“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

ATWFS Instant Water Heater 220V 4000W Portable Electric Heaters for Bathroom Hot Water Shower and Home Kitchen Heating kaina

Kaip jau minėjome, dabar „ATWFS Instant Water Heater 220V 4000W Portable Electric Heaters for Bathroom Hot Water Shower and Home Kitchen Heating“ parduodamas tik už 27.38 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas