Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Baseus Bowie EZ10 TWS Earphone Bluetooth 5.3 Wireless Headphone Fast Charge Mini in Ear Earbuds Sports Headset 0.06s Low Latency“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 10.53 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Baseus Bowie EZ10 TWS Earphone Bluetooth 5.3 Wireless Headphone Fast Charge Mini in Ear Earbuds Sports Headset 0.06s Low Latency pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Baseus Bowie EZ10 TWS Earphone Bluetooth 5.3 Wireless Headphone Fast Charge Mini in Ear Earbuds Sports Headset 0.06s Low Latency“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Baseus Bowie EZ10 TWS Earphone Bluetooth 5.3 Wireless Headphone Fast Charge Mini in Ear Earbuds Sports Headset 0.06s Low Latency kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Baseus Bowie EZ10 TWS Earphone Bluetooth 5.3 Wireless Headphone Fast Charge Mini in Ear Earbuds Sports Headset 0.06s Low Latency“ parduodamas tik už 10.53 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas