Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Baseus D02 Pro Wireless Headphones Sport Bluetooth 5.3 Earphone Handsfree Headset Ear Buds Head Phone Earbuds For iPhone Xiaomi“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 16.82 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Baseus D02 Pro Wireless Headphones Sport Bluetooth 5.3 Earphone Handsfree Headset Ear Buds Head Phone Earbuds For iPhone Xiaomi pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Baseus D02 Pro Wireless Headphones Sport Bluetooth 5.3 Earphone Handsfree Headset Ear Buds Head Phone Earbuds For iPhone Xiaomi“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Baseus D02 Pro Wireless Headphones Sport Bluetooth 5.3 Earphone Handsfree Headset Ear Buds Head Phone Earbuds For iPhone Xiaomi kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Baseus D02 Pro Wireless Headphones Sport Bluetooth 5.3 Earphone Handsfree Headset Ear Buds Head Phone Earbuds For iPhone Xiaomi“ parduodamas tik už 16.82 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas