Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Benton WiFi Router Portable Mini 4G Unlocked Lte MiFi Pocket Router 4G LTE Router Mobile Hotspot WiFi Repater for 4G SIM Card“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 26.29 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Benton WiFi Router Portable Mini 4G Unlocked Lte MiFi Pocket Router 4G LTE Router Mobile Hotspot WiFi Repater for 4G SIM Card pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Benton WiFi Router Portable Mini 4G Unlocked Lte MiFi Pocket Router 4G LTE Router Mobile Hotspot WiFi Repater for 4G SIM Card“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Benton WiFi Router Portable Mini 4G Unlocked Lte MiFi Pocket Router 4G LTE Router Mobile Hotspot WiFi Repater for 4G SIM Card kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Benton WiFi Router Portable Mini 4G Unlocked Lte MiFi Pocket Router 4G LTE Router Mobile Hotspot WiFi Repater for 4G SIM Card“ parduodamas tik už 26.29 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas