Besview P5II 5.5 Inch Compact Camera Field Monitor with Sunshade

Besview P5II 5.5 Inch Compact Camera Field Monitor with Sunshade

Kaina: 92.99€

Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar jūs galite įsigyti „Besview P5II 5.5 Inch Compact Camera Field Monitor with Sunshade“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 92.99 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Besview P5II 5.5 Inch Compact Camera Field Monitor with Sunshade pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Besview P5II 5.5 Inch Compact Camera Field Monitor with Sunshade“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Cafago“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Besview P5II 5.5 Inch Compact Camera Field Monitor with Sunshade kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Besview P5II 5.5 Inch Compact Camera Field Monitor with Sunshade“ parduodamas tik už 92.99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Cafago“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Cafago pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas