Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Bimawen 13.3inch OLED Portable Monitor with FHD Screen Response Time 1ms 10bit 100% DCI-P3 Monitor W/Adaptive Sunc Game HoR Mode“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 111.47 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Bimawen 13.3inch OLED Portable Monitor with FHD Screen Response Time 1ms 10bit 100% DCI-P3 Monitor W/Adaptive Sunc Game HoR Mode pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Bimawen 13.3inch OLED Portable Monitor with FHD Screen Response Time 1ms 10bit 100% DCI-P3 Monitor W/Adaptive Sunc Game HoR Mode“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Bimawen 13.3inch OLED Portable Monitor with FHD Screen Response Time 1ms 10bit 100% DCI-P3 Monitor W/Adaptive Sunc Game HoR Mode kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Bimawen 13.3inch OLED Portable Monitor with FHD Screen Response Time 1ms 10bit 100% DCI-P3 Monitor W/Adaptive Sunc Game HoR Mode“ parduodamas tik už 111.47 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas