Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Choice Wireless Bluetooth Headphones 43dB Hybrid Active Noise Cancellation Hi-Res LDAC 75H Spatial Audio Headset Earphones“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 28.8 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Choice Wireless Bluetooth Headphones 43dB Hybrid Active Noise Cancellation Hi-Res LDAC 75H Spatial Audio Headset Earphones pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Choice Wireless Bluetooth Headphones 43dB Hybrid Active Noise Cancellation Hi-Res LDAC 75H Spatial Audio Headset Earphones“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Choice Wireless Bluetooth Headphones 43dB Hybrid Active Noise Cancellation Hi-Res LDAC 75H Spatial Audio Headset Earphones kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Choice Wireless Bluetooth Headphones 43dB Hybrid Active Noise Cancellation Hi-Res LDAC 75H Spatial Audio Headset Earphones“ parduodamas tik už 28.8 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas