Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „DATA FROG Y3 Arcade 4K Video Game Console with Game Arcade Keyboard Built-in 20000 Games Stick For PS1/FC/GBA Retro TV Dendy“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 20.3 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

DATA FROG Y3 Arcade 4K Video Game Console with Game Arcade Keyboard Built-in 20000 Games Stick For PS1/FC/GBA Retro TV Dendy pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „DATA FROG Y3 Arcade 4K Video Game Console with Game Arcade Keyboard Built-in 20000 Games Stick For PS1/FC/GBA Retro TV Dendy“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

DATA FROG Y3 Arcade 4K Video Game Console with Game Arcade Keyboard Built-in 20000 Games Stick For PS1/FC/GBA Retro TV Dendy kaina

Kaip jau minėjome, dabar „DATA FROG Y3 Arcade 4K Video Game Console with Game Arcade Keyboard Built-in 20000 Games Stick For PS1/FC/GBA Retro TV Dendy“ parduodamas tik už 20.3 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas