Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „Dinofire Wireless Bluetooth RGB Controller for Nintendo Switch/Switch OLED/Switch Lite/PC/Mobile Gamepad Multi-Function Joystick“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 12.99 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

Dinofire Wireless Bluetooth RGB Controller for Nintendo Switch/Switch OLED/Switch Lite/PC/Mobile Gamepad Multi-Function Joystick pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Dinofire Wireless Bluetooth RGB Controller for Nintendo Switch/Switch OLED/Switch Lite/PC/Mobile Gamepad Multi-Function Joystick“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

Dinofire Wireless Bluetooth RGB Controller for Nintendo Switch/Switch OLED/Switch Lite/PC/Mobile Gamepad Multi-Function Joystick kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Dinofire Wireless Bluetooth RGB Controller for Nintendo Switch/Switch OLED/Switch Lite/PC/Mobile Gamepad Multi-Function Joystick“ parduodamas tik už 12.99 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas