Internetinėje parduotuvėje „Banggood“ dabar jūs galite įsigyti „Drillpro 18V Brushless Electric Wrench 0-6200 RPM 800N.M Torque LED Work Lights Suitable for Construction Woodworking Heavy Duty Maintenance - without battery but accessories“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 36.21 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Žinoma, reikėtų nepamiršti prieš atsiskaitant nurodyti ir tinkamą nuolaidos kodą, o šiai kainai pritaikyti reikėtų panaudoti nuolaidos kodą - BGed1220.

Drillpro 18V Brushless Electric Wrench 0-6200 RPM 800N.M Torque LED Work Lights Suitable for Construction Woodworking Heavy Duty Maintenance - without battery but accessories pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „Drillpro 18V Brushless Electric Wrench 0-6200 RPM 800N.M Torque LED Work Lights Suitable for Construction Woodworking Heavy Duty Maintenance - without battery but accessories“ atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio. Dažniausiai tokios prekės mus pasiekia iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos ar Lenkijos sandėlių, o tai reiškia, kad pirkinys mus pasieks itin greitai.

Dažniausiai pristatymas iš Europoje esančių sandėlių trunka vos keletą dienų, o ne išimtis yra ir perkant „Banggood“. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog mums neabejotinai nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, todėl neteks sukti galvos ar pardavėjas viską atliko kaip pridera.

Drillpro 18V Brushless Electric Wrench 0-6200 RPM 800N.M Torque LED Work Lights Suitable for Construction Woodworking Heavy Duty Maintenance - without battery but accessories kaina

Kaip jau minėjome, dabar „Drillpro 18V Brushless Electric Wrench 0-6200 RPM 800N.M Torque LED Work Lights Suitable for Construction Woodworking Heavy Duty Maintenance - without battery but accessories“ parduodamas tik už 36.21 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Banggood“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-31, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Banggood pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas