Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „E-YOOSO Hz-61 RGB USB Mini 8K RT Mechanical Gaming Keyboard Magnetic Switch 61 Key Wired for Computer PC Laptop detachable cable“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 42.56 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

E-YOOSO Hz-61 RGB USB Mini 8K RT Mechanical Gaming Keyboard Magnetic Switch 61 Key Wired for Computer PC Laptop detachable cable pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „E-YOOSO Hz-61 RGB USB Mini 8K RT Mechanical Gaming Keyboard Magnetic Switch 61 Key Wired for Computer PC Laptop detachable cable“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

E-YOOSO Hz-61 RGB USB Mini 8K RT Mechanical Gaming Keyboard Magnetic Switch 61 Key Wired for Computer PC Laptop detachable cable kaina

Kaip jau minėjome, dabar „E-YOOSO Hz-61 RGB USB Mini 8K RT Mechanical Gaming Keyboard Magnetic Switch 61 Key Wired for Computer PC Laptop detachable cable“ parduodamas tik už 42.56 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas