Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „EasySMX Bayard 9124 Gamepad Bluetooth Joystick Game Controller for Nintendo Switch/PC/Cellphone, One Key to Wake Up, 6 Axis Gyro“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 17.63 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

EasySMX Bayard 9124 Gamepad Bluetooth Joystick Game Controller for Nintendo Switch/PC/Cellphone, One Key to Wake Up, 6 Axis Gyro pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „EasySMX Bayard 9124 Gamepad Bluetooth Joystick Game Controller for Nintendo Switch/PC/Cellphone, One Key to Wake Up, 6 Axis Gyro“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

EasySMX Bayard 9124 Gamepad Bluetooth Joystick Game Controller for Nintendo Switch/PC/Cellphone, One Key to Wake Up, 6 Axis Gyro kaina

Kaip jau minėjome, dabar „EasySMX Bayard 9124 Gamepad Bluetooth Joystick Game Controller for Nintendo Switch/PC/Cellphone, One Key to Wake Up, 6 Axis Gyro“ parduodamas tik už 17.63 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas