Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar jūs galite įsigyti „FANTECH Strikepad MST491 Gaming Mousepad Alluring Holographle Design 490x420x3mm Mouse Mat Waterproof and No Edge Stitching“, o šis produktas šiuo metu parduodamas vos už 21.36 eurus. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šiam pasiūlymui nuolaidos kodas nereikalingas.

Verta paminėti ir tai, jog šiuo metu „Aliexpress“ vyksta išpardavimai, o žemiau pateikiami kodai gali suteikti jums ir papildomą nuolaidą.

FANTECH Strikepad MST491 Gaming Mousepad Alluring Holographle Design 490x420x3mm Mouse Mat Waterproof and No Edge Stitching pristatymas

Gera žinia yra ir tai, jog „FANTECH Strikepad MST491 Gaming Mousepad Alluring Holographle Design 490x420x3mm Mouse Mat Waterproof and No Edge Stitching“ atkeliauja iš Kinijoje esančio sandėlio. Dažniausiai pardavėjas pasirūpina, jog jums nereikėtų mokėti papildomų mokesčių, tačiau garantijos tam nėra. Rekomenduojame peržiūrėti pardavėjo pristatymo informaciją, kad įsitikintumėte, jog pardavėjas pasirūpina visais mokesčiais ir kaina yra galutinė.

Dažniausiai pristatymas iš Kinijoje esančių sandėlių trunka kiek ilgiau nei keliaujant iš Europos, tačiau perkant iš „Aliexpress“ prekės dažniausiai atkeliauja ganėtinai greitai. Žinoma, dar vienas privalumas yra ir tai, jog perkant iš Kinijoje esančių sandėlio kaina dažniausiai būna gerokai žemesnė nei analogiško produkto Europoje.

FANTECH Strikepad MST491 Gaming Mousepad Alluring Holographle Design 490x420x3mm Mouse Mat Waterproof and No Edge Stitching kaina

Kaip jau minėjome, dabar „FANTECH Strikepad MST491 Gaming Mousepad Alluring Holographle Design 490x420x3mm Mouse Mat Waterproof and No Edge Stitching“ parduodamas tik už 21.36 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Šis produktas yra parduodamas „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog šis pasiūlymas galioja iki 2024-07-04, todėl vertėtų nedelsti.

Daugiau Aliexpress pasiūlymų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas